Civic GSR

Civic GSR

Član
Upoznao Adija na skupu i za momka imam stvarno samo riječi hvale. Provozao se u ovoj zvijeri, stvarno sam ostao bez daha dok sam se vozio u njoj, svaka čast za obavljeni posao i trud koji si uložio, isplatilo se vjeruj mi ;)

Još kada legne turbo... :icon_eek:
 
Član
2FAST je napisao(la):
Upoznao Adija na skupu i za momka imam stvarno samo riječi hvale. Provozao se u ovoj zvijeri, stvarno sam ostao bez daha dok sam se vozio u njoj, svaka čast za obavljeni posao i trud koji si uložio, isplatilo se vjeruj mi ;)

Svaka čast Adi, još kada legne turbo :icon_eek:

Hvala drug, ih jos kad legne turbo... opet cemo se vozat, ali moras i ti mene ispostovati u Mr2-ci.. :)
 
Član
jedini auto u kojem tokom voznje ispada sve iz đepova...
_(ali zato adi poslije voznje pregleda sta ima pod sjedistima) :lol:

auto ne ide Bog zna kako.... auto leti.... isplatila se svaka marka ulozena ;)
 
Član
Aditas je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
Upoznao Adija na skupu i za momka imam stvarno samo riječi hvale. Provozao se u ovoj zvijeri, stvarno sam ostao bez daha dok sam se vozio u njoj, svaka čast za obavljeni posao i trud koji si uložio, isplatilo se vjeruj mi ;)

Svaka čast Adi, još kada legne turbo :icon_eek:

Hvala drug, ih jos kad legne turbo... opet cemo se vozat, ali moras i ti mene ispostovati u Mr2-ci.. :)

Naravno da hoću ;)
 
Član
mario05 je napisao(la):
jedini auto u kojem tokom voznje ispada sve iz đepova...
_(ali zato adi poslije voznje pregleda sta ima pod sjedistima) :lol:

auto ne ide Bog zna kako.... auto leti.... isplatila se svaka marka ulozena ;)

Nema ostao sam i ja sam kratak za koju marku :lol:
Sani je napravio vrhunski posao sa slaganjem ovog motora... sljedeci korak bi bio prema turbo setup-u, medjutim mislim da mi je najveci prioritet zavrsiti ovjes... A po svemu sudeci auto ce ostati clean s vanjke strane.. :)
 
Član
ce28s.jpg


kupljene felgice... ne znam koje su ali eto, te su sa slike... trenutno su u bijeloj boji, ali idu u takata zelenu. :icon_smile:
 
Član
@etno
Heh.. slabo slikam iskren da budem, prosli sam auto slikao milion puta, jer je sve sto sam ikada ulagao u njega, bilo sa styling strane...
Sada sam sve ulozio pod haubu..:)
@memi
hvala druze
@7OZ
neces se pokajati, ako to uistinu volis...;)
 
Član
Adi lave, meni ljepse vidit to tvoje pod haubom iz milion uglova neg kakav JDM lip il nesto (nije anorektalni alpinizam / citaj : uvlacenje u supak :D ). Moze li se btw znati gdje je stari motor iz ovog auta i u kakvom je stanju? Volio bih auto pogledati nekad aBd ;)
 
Član
etno je napisao(la):
Adi lave, meni ljepse vidit to tvoje pod haubom iz milion uglova neg kakav JDM lip il nesto (nije anorektalni alpinizam / citaj : uvlacenje u supak :D ). Moze li se btw znati gdje je stari motor iz ovog auta i u kakvom je stanju? Volio bih auto pogledati nekad aBd ;)
;)
Stari motor je rashodovan... a bio je u odlicnom stanju. A za pogledat je uvijek moguce :icon_smile:... doduse dolazim u Mostar na trku svakako... ;)

Doduse mi se svakako znamo... iz neke davne grafiti - hip hop scene.. ;)
 
Top