CITROEN C4 1.6 eHDI 112KS

CITROEN C4 1.6 eHDI 112KS

Član
Naručen prije par dana, stiže za koji dan, tip-top stanje. Opis vozila:

Boja: Bijela , klimatronic, daljinsko ključanje, ABS, ESP, 8x airbag's, servo, 4x el. podizači stakala, audio sustav CD, tockovi 16 zoll bluetooth priključak za telefon, senzor za kišu, krom paket, naslonjač za ruku s pretincem, ISOFIX učvršćivač za dječje sjedalo, sklopivo stražnje sjedalo, dvodjelno 60/40, volan kozni multifunkcijski putno računalo, tempomat, maglenke, zatamnjena stražnja stakla, multifunkcijske tipke na volanu, el. preklapanje retrovizora, sportska sjedišta, Confort Pack.

slika-1172090-55ccb43f08d36-velika.jpg

slika-1172090-55ccb487a1b7c-velika.jpg

slika-1172090-55ccb53fce1d7-velika.jpg

Eh, sve mi se dopada, osim trenutačnih ratkapa, u potrazi sam za sportskim felgama, tipa kao što se nalaze na DS modelima Citroena, vjerovatno pretpostavljate na kakav model mislim, stoga bih bio zahvalan ako bih dobio informacije o mogućim lokacijama pronalaska tog tipa.
 
BHT Ovisnik
Meni su i ove ratkape fine,a bijela boja mu drama lijepo lezi. rodica je kupila istog novog prije 2.3 godine. Bas mi se sviđa auto,prostran, fin, a vrlo povoljan
 
Član
Sminka su ta francuska auta nema sta.
Neka je sa srećom i još slika kada dođje u dvoriste :)
 
Član
Hvala na podršci, finim komentarima, cijeni se. ;)
Kontaktirao sam firmu Leko iz Širokog, imaju fin asortiman, dosta povoljnu ponudu, vjerovatno ću u skorije vrijeme odabrati, pa šerovati par novih fotki.
Auto je u perfektnom stanju, kilometraža - 117k, praktički nov auto, bez ikakvih packi, tip-top.
16ke su mi potrebne, a u ponudi 15ke i 17ke, tu je problem. :s
 
BHT Ovisnik
Ako vec ides na vece stavi 17". Pored Leke pogledaj i u Gumi M. Bude povoljno felgi, probati cu naci sliku sto je rodica sebi nabacila felge. U gumi M uzela također.
 
Član
Imam problemčić, možda čak i komičan, al' upitati ću, kako da restartujem potrošnju, pređene kilometre i ostalo u Citroenu?
 
Član
Mislim da na desnoj rucici imas dugme s kojim mjenjas podatke (potrosnjae,prosjecna brzine,pređeni kikometri) eh to dugme drzi dok se ne ponisti. Mislim da je to to, ako ne, ovde smo da naucimo
 
Član
Restartovano.. Imam još jedno pitanje (halalite :p), kako aktivirati maglenke na ovom tipu? Dosta je drukčiji naspram starije tipe, tj. komplikovaniji.
 
Top