citroen berlingo iskustva

citroen berlingo iskustva

Član
Kolega ima finu ponudu za navedeni auto, radi se o 2002god i 2.0 hdi motoru od 66KW...
Radi se onome sa 5 sjedala...kao putnicki...
Trebaju nam iskustva,jesu li kvarljivi kakvo je odrzavanje...gdje da sutra pripazimo kada budemo gledali?
Hvala
 
Član
bikeralex je napisao(la):
Kolega ima finu ponudu za navedeni auto, radi se o 2002god i 2.0 hdi motoru od 66KW...
Radi se onome sa 5 sjedala...kao putnicki...
Trebaju nam iskustva,jesu li kvarljivi kakvo je odrzavanje...gdje da sutra pripazimo kada budemo gledali?
Hvala

Lijepo auto,meni se lično sviđa jako... Što se motora tiče nema nekih poznatih mana, jedina stvar koja nije baš za pohvalu je zadnji trap sa torzijama i zna da dobije lufta i da skripi,ali ako je on ok na pomenutom modelu onda nema razloga za neku preveliku brigu oko odrzavanja... Sretno pri kupovini...
 
Član
Imam ja Pezo partner, 2.0hdi/90ks, to ti je jedno te isto .Najbolji motor iz cijele game,mala potrosnja,vrlo brzo auto_Obratiti paznju na zadnju torziju,to im je mana(rastoce se tockovi i zadnji kraj lupa na neravninama),kugla krajnica takodje odlaze.Da ne zaboravim,jako nestabilan kad se natovari..ali je zato udoban za medalju.
Ako te jos nesto zanima pitaj
 
Član
Ma standardne mane...znam da su torzije kriticne i sam je imam na autu...kugle i to je standardno da ide,kolike su cijene tih kugli i koliko dodje veliki servis jer treba to odma uraditi?
Jel skuplje odrzavanje puno? Sam sam ljubitelj francuza i znam da nisu cijene strasne,al treba da vidi kolega da su i drugi ljudi istog misljenja...jer vecina ih govori da je svabo majka,sto me jako nervira znate i sami kako....Hvala vam
 
Član
bikeralex je napisao(la):
Ma standardne mane...znam da su torzije kriticne i sam je imam na autu...kugle i to je standardno da ide,kolike su cijene tih kugli i koliko dodje veliki servis jer treba to odma uraditi?
Jel skuplje odrzavanje puno? Sam sam ljubitelj francuza i znam da nisu cijene strasne,al treba da vidi kolega da su i drugi ljudi istog misljenja...jer vecina ih govori da je svabo majka,sto me jako nervira znate i sami kako....Hvala vam

Ma pusti ti priče,i yugo nadje sebi vlasnika bez obzira na performanse :icon_smile:
Prednji trap je jeftin (mislim na kugle,krajnice,selene,stabilizatore),a veliki servis košta otprilike kao na svim novim dizelima bio to švabo,talijan,francuz ili neki drugi auto tih godina i te snage,znači par stotinica....
Ako kolega ima nedoumice nek namiri par hiljada i kupi švabu,neće ni tako pogriješit :icon_smile:
Dobra su i Njemačka auta :lol:
 
Član
DaMs-82 je napisao(la):
bikeralex je napisao(la):
Ma standardne mane...znam da su torzije kriticne i sam je imam na autu...kugle i to je standardno da ide,kolike su cijene tih kugli i koliko dodje veliki servis jer treba to odma uraditi?
Jel skuplje odrzavanje puno? Sam sam ljubitelj francuza i znam da nisu cijene strasne,al treba da vidi kolega da su i drugi ljudi istog misljenja...jer vecina ih govori da je svabo majka,sto me jako nervira znate i sami kako....Hvala vam

Ma pusti ti priče,i yugo nadje sebi vlasnika bez obzira na performanse :icon_smile:
Prednji trap je jeftin (mislim na kugle,krajnice,selene,stabilizatore),a veliki servis košta otprilike kao na svim novim dizelima bio to švabo,talijan,francuz ili neki drugi auto tih godina i te snage,znači par stotinica....
Ako kolega ima nedoumice nek namiri par hiljada i kupi švabu,neće ni tako pogriješit :icon_smile:
Dobra su i Njemačka auta :lol:

nisu ni njihova losa :lol:
mi cemo njega otici sutra pogledati,ako bude sve kako covjek govori vjerojatno cemo ga i uzeti,jer stvarno izgleda auto super...
postavit cu sutra slike ovdje kupili ili ne, da znate o cemu je bila rijec ;)
pripazit na torzije i to, na motoru kolko znam nema tu sta otici imao sam slican motor u 406ici samo u mene bio 80KW...
a nema on nedouimice nego ga strah postalo kupovati auto jer kad god uzme nesta,auto mu bude pravo baxuzno...a njemu treba da svaki drugi dan vozari oko 140km
hvala jos jednom,ako jos ko ima sta pri dodati samo dajte ;)
 
kupio sam za citroen berlingo obd2 elm327 bluetoot spravicu za dijagnostiku preko androida ali mi ne radi na citroen berlingu 2.ohdi 90ks multispace 2003godina jer obd2 protokol radi tek ana dizelima proizvedenim posle 2004 godine ,mplim za pomoć koji djagnostički hardver i softwer da kupim
 
Top