Čime zalijepiti spojler ?

Čime zalijepiti spojler ?

Član
Imam Rieger spojler stoji mi na ormaru vec mjesec i kusur dana, ne znam kako da zalijepim i kod koga.. neki su mi govorili da ga zalijepim silikonom za sofersajbe, ali nemam nikakvog iskustva oko toga pa ima li neko od raje iz sarajeva da to zna uraditi kako treba, pocastit cu ako treba... ;)
 
Član
lepilo za sajbe zakon za takve stvari provjereno :cool: netreba ti iskustvo kupis i zalijepis:icon_biggrin:
 
Član
Ne znam tezinu spojlera ali ako je malo tezi najbolje bi bilo da koristis i neke sarafe za dodatnu sigurnost.

Prajmer + ljepilo za sajbe ...ili : http://www.northlandconstruction.com/product/sikaflex-1a-tube/ i slicni proizvodi.
 
Član
Potezak je spojler...a sto se tice sarafa...to nebih nikako.
a sikaflex sam vec nasao na piku, ali u banja luci momak, vidjet cu po lokalnim radnjama...btw cuo sam da je ovaj sikaflex bas skup :icon_question:
 
Član
Otidji ovim sto mijenjau sajbe nek ti namazu sa lepilom i zalijepe da ne uzimas citavu tubu, drzi to lepilo za sajbe provjereno ;)
 
Član
Ljepilo za sajbe bi trebalo biti idealno rijesenje, ja sam koristio kod sebe samo ljepilo i danas dan je na autu.
 
Kako kasnije ako se bude moralo skidati.. kako se skida, ostecuje li lak i ostaju li tragovi ljepila po laku :icon_question:
 
Član
ne moze dobro zalijepit i kad se skine da ne ostane trag :D to sa silikonom doneke i moze , s tim da silikon ne drzi ni blizu kao lepilo za sajbu al ga nije neki poseben problem poslije ocistiti ;)

A ne znam iz kojeg bi razloga i skidao ako stavis ga na auto i prodaj ga poslije s autom ;)
 
Član
aham,znaci na limu je,nije za šajbe...
moj ti ja savjet da ga zašarafiš,najsigurnije ti je,kakvo ljepilo i sl pa da razmisljas hoce li popustit' nece li,ovako si siguran i zdravo...
ja sam svoj spojler na gepeku zašarafio,ko ga otkine,ja cu mu auto prepisati,moze ga samo prepoloviti :D
dok recimo,dragon ima pizdarija sa spojlerom na zadnjoj šajbi,koji je ljepljen...desava mu se da popusti pa stisne ljepilo pri promjenama temp...
moj glas za saraf,ne vidi se ispod tapacira,diskretno,a 100% sigurno ;)
 
Član
ljepilo za sajbe ce izdrzati jako mnogo, a imas isto mozda malo jace Bizon ljepilo, dolazi kao u tubi za silikon , ovo cudo veze jako dobro dva razlicita materijala

500_500.jpg
 
Član
Shelby je napisao(la):
aham,znaci na limu je,nije za šajbe...
moj ti ja savjet da ga zašarafiš,najsigurnije ti je,kakvo ljepilo i sl pa da razmisljas hoce li popustit' nece li,ovako si siguran i zdravo...

koki+ je napisao(la):
ljepilo za sajbe ce izdrzati jako mnogo, a imas isto mozda malo jace Bizon ljepilo, dolazi kao u tubi za silikon , ovo cudo veze jako dobro dva razlicita materijala

shelby...rekao sam da sarafi nisu opcija nazalost...necu da busim gepek ni pod koju cijenu... a jel hoces da kazes da lijepilo za sajbe ne moze zalijepiti ako je na limu ili...?

koki hvala na savjetu, provjerit cu i to ;)
 
Top