cijena radnog sata limara/lakirera u sarajevu?

cijena radnog sata limara/lakirera u sarajevu?

Član
ja se izvinjavam sto uskacem u ovu temu,ali nemam dovoljno poruka da bih otvorio novu,meni treba majstor u tuzli koji vari plastiku,prilikom udesa pukla mi je karambolka ili ztadnji branik kako ko voli Smile niet to sad da je puklo skroz,vec je samo provbijena kukom za šlepanje,čak je i plastika ostala na mjestu,znaci nijedan dio nije otpao,hvala an razumijevanju Smile
 
Član
pa ne moras ulijetat u 16 tema sa istim pitanjem. a mozes otvoriti posebnu temu u SAVJETIMA, ne mozes oglase postavljat koliko ja znam, a nove teme mozes normalno otvarat...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pa ne moras ulijetat u 16 tema sa istim pitanjem. a mozes otvoriti posebnu temu u SAVJETIMA, ne mozes oglase postavljat koliko ja znam, a nove teme mozes normalno otvarat...

nisam u 16 est samo u dvije :) htio sam da otvorim novu,ali mi je pisalo da nemogu,dobio sam nesto para od osiguranja pa sad trazim majstora
 
25, 35 pa i vise zavisi sve od lakirera do lakirera ,
ako je procijenjeno na 700km nista ne brigaj, to je vise nego ok za to
sto si nabrojao ;)
 
MTR je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
jbt zivot kako tolike satnice,pa ne radi u Njemackoj :icon_mad: :icon_mad:

satnica u Njemackoj u VW servisu je 127 EUR , sto znaci da smo pravooooo jeftini

ma to je realno previse,jer ne moze on toliko zaradit za sat vremena...pa koliko onda jedan hirurg zaradi za jedan sat ili jednu kracu operaciju,trebao bi oko 1027 EUR za sat vremena :icon_rolleyes:

ali da ne spamamo,hocu reci da je precjenjeno :icon_exclaim:
 
tvrdoglavi malo ko radi po tim satnicama,, ne bitno komora ili nesto drugo, jedino servisi
se toga drze,, tako da satnica nije bas tolika, sta mislis koliko bi recimo kostala popravka kompletnih vrata
kad bi se tako bas racunalo:icon_question: drugo je racun kad se pravi pise se broj utrosenih sati, bla bla, materijal i sl
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
tvrdoglavi malo ko radi po tim satnicama,, ne bitno komora ili nesto drugo, jedino servisi
se toga drze,, tako da satnica nije bas tolika, sta mislis koliko bi recimo kostala popravka kompletnih vrata
kad bi se tako bas racunalo:icon_question: drugo je racun kad se pravi pise se broj utrosenih sati, bla bla, materijal i sl

u pravu si malo smo pobrkali stvari,jer to je cijena svega uracunatog,a koliko radnik dobije na ruke to je vec druga prica...
sad se mozemo vratiti na temu ;)
 
Top