Carina na nove gume???

Carina na nove gume???

Član
Poozzz
Pošto planiram uskoro malo preko grane pa sam našao gume nove 17 po 82 eur zanima me kolika bi bila carina na te gume kod nas...4 gume 328 eur...koliko bi carina došla na to da vidim isplati li se uzimati.
Hvala!
 
ako si mislio preko ebay uzimati pa da ti se carini, iskreno nema pravila, kako im se cefne, mozes proci bez carinjenja a mozes i sa vise nego ocekivano....

neka normalna forma bi trebala biti cini mi se 6% cijene robe pa na sve to jos 17% PDV, ali hajd ga znaj......
 
Član
zen3dom je napisao(la):
ako si mislio preko ebay uzimati pa da ti se carini, iskreno nema pravila, kako im se cefne, mozes proci bez carinjenja a mozes i sa vise nego ocekivano....

neka normalna forma bi trebala biti cini mi se 6% cijene robe pa na sve to jos 17% PDV, ali hajd ga znaj......

Ma ne preko ebay-a u Austriji sam planirao uzimati pa da ih ja dovezem ovamo.
 
Član
Ako si kontao na svoje auto, stavi neke ćele na svoje felge, odes namontiras ih tamo, ćele baciš i to je to...
 
Član
Nije za moja auto tako da od te varijente nema ništa moraju ići u gepeku.
http://www.danas.org/content/srbija_bih_eu_carine/2264678.html
Ovde piše da su ukinute carine na uvoz guma od 1.1. e sad da li tovaži i za pojedinca ili samo na uvoz na veliko...
 
Legend
i mene interesuje ovo, jer cu sebi narucivati iz njemacke isto, pa jel ima neka shema za to..

lover bi to trebao znati :D
 
Član
I ja sam čuo da je ukinuta carina na gume, pa valjda budu jeftinije gume nego na proljeće prošle godine konretno mislim ovdje kod nas...

A to ćelave gume pa u AU neće to baš ići jerbo vas mogu vratii zbog loših guma :)
 
aServis je napisao(la):
I ja sam čuo da je ukinuta carina na gume, pa valjda budu jeftinije gume nego na proljeće prošle godine konretno mislim ovdje kod nas...

A to ćelave gume pa u AU neće to baš ići jerbo vas mogu vratii zbog loših guma :)

imas jedan veci problem...u becu demontiranje, montiranje i balansiranje kosta od 12eur po gumi, pa do 25...e ako tu pljunes 50eur onda isto ti dodje ko da si ih kod nas kupio...e sad neznam kakve su cijene toga u njemackoj i okolo...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
aServis je napisao(la):
I ja sam čuo da je ukinuta carina na gume, pa valjda budu jeftinije gume nego na proljeće prošle godine konretno mislim ovdje kod nas...

A to ćelave gume pa u AU neće to baš ići jerbo vas mogu vratii zbog loših guma :)

imas jedan veci problem...u becu demontiranje, montiranje i balansiranje kosta od 12eur po gumi, pa do 25...e ako tu pljunes 50eur onda isto ti dodje ko da si ih kod nas kupio...e sad neznam kakve su cijene toga u njemackoj i okolo...

Ne bih ja to montirao...u gepek bi išle ;)
 
Top