BRZA VOZNJA DIVLJANJE VOZNJA U PIANOM STANJU

BRZA VOZNJA DIVLJANJE VOZNJA U PIANOM STANJU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nisam ljubitelj nekih velikih brzina i divljanja, kad mi bas dodje da se glupiram, odem na jedan veliki parking u gradu koji obicnim danima uvijek zjapi prazan, i tu se glupiram, rucna ofo-ono hehe, sto se brze voznje tice kao sto rekoh, ne volim previse, ono gledam da mogu savladati autom u odredjenoj brzini, vozim onoliko brzo koliko mislim da se mogu snaci za volanom, tu na glavnom putu uglavnom se krecem od 90-120 km/h , ono sto kazu nasi normala, preticanje i to glupiranje izbjegajem jer znam da sam ne iskusan vozac, da mnogo toga moze poci po zlu! Sto se alkohola tice, nisam nikada sjeo dosta pjan za volan, al' pijem uglavnom, ono sa drustvom u disku i tako popijem po dvije-tri casice jegera, jer njega najvise volim i piti, ono manje vise sto se kaze "radi reda" popijem i to je to, nista pretjerano, k'o da i nisam pio hehe! A, doduse do kuce mi pjese iz carshije desetak minuta, sa autom dodjem za par minuta do kuce hehe!
 
Član
1. vozim brzo na otvorenoj cesti, i to cesti koju dobro poznajem (tipa sarajevo-mostar, jer odlicno znam taj put, citaj vozio bar 1 sedmicno nekih godinu dana konstantno, znam gdje policija stoji, kakva je cesta, kad dolazi isprekidana traka, kakvi su uslovi na cesti, i vozim brzo kad sam putujem, ako je neko sa mnom u autu, max 20-30 km/h preko ogranicenja)
2. divljanje po gradu hmm, mozda kad sam tek polozio potezanje od semafora do semafora s nekim, ako se to moze nazvat divljanjem, sto se tice ostalog vise volim cooliranje :cool: paljenje guma i slicno nikad jer sam placam odrzavanje auta tako i kupovinu guma pa mi ne pada na pamet :cool:
3. voznja u alkoholizaranom stanju, hmm realno u pocetku dosta, dok nisam platio 1000+ maraka kazni samo zbog toga, par mjeseci bez vozacke i jednog manjeg udesa, tako da mi ni to vise ne pada na pamet.. kako kazu na greskama se uci... lijepi taxi, 20markica plafon do koje hocu birtije i nazad, a nema kazni, ne trosim gorivo, ne sekiram se jel mi auto propisno parkirano, jel me neko zagrebao ili je mozda cak i ukradeno, tako da mi se taxi vise isplati def., a rahat sjedim u kafani i rahat se kuci vratim... ;)
 
Član
1. vozim brzo uvjek sam vozio naplacao se kazni imam jos cca 500KM neplacenih, vozacka mi je oduzeta i cim je dobijem bit ce na uslovnoj 2 mjeseca
2. "divljam" kroz grad ganjanje ako mislis na to i nemislim da je to kurcenje vec jedan drugaciji nacin dobijanja adrenalina
3. nikad nisam vozio u pijanom stanju inace ne pijem
 
Član
Vozim brzo i volim to ali samo na cesti koju dobro poznajem, naravno na toj cesti poznajem i gdje je murija! Ali i ta brza voznja je sad koliko-toliko normalna u odnosu na onu kad sam tek polozio! (pa dodjes kuci i legnes i razmisljas kakva si budala i kakve sam greske samo pravio! :icon_mad:)
Nikad nisam divljao u smislu okretanja na cesti i neko skripanje jer vozim Golfa 1.6d! Mislim nije to toliki razlog sto je golf nego jednostavno nisam taj tip! Jedino ako je divljanje na snijegu na nekom parkingu bez auta. onda sam pravi divljak!
Pio sam prije cesto i vozio ali nikad nisam prekoracio brzinu na nekom putu, cak sam nekad i sporije vozio od ogranicenja! Jer me stvarno strah u tom trenutku, zato sto su mi osjecaji i reakcija u tom trenutku mi je katastrofalna (mislim u vecine je)! I napijem se vrlo brzo! Ali vise ne pijem kad vozim, popijem jednu dvije i to je to!
 
Član
ee zdravo


evo da i ja kazem svoj nacin voznje...


vozacku imam ev godinu dana ...

1. volim brzu voznju , gdje god da ima ravnica stisnut cu toliko da cujem samo kako motor dise hehehe... nije pretjerano al malo po gasu...

2. divljanje u gradu smatram konstantno paljenje guma, okretanje i tako to ...to nisam radio jos, al kroz grad sam prosao jednom max 90...

3. neki dan popio 3 pive i sjeo u auto ... normalno sam se dovezao kuci , taj dan mi je bio prvi put da popijem i da vozim...




znaci volim brzu voznju , gdje sam sam na cesti tu cu stisnuti, gdje nema nikog tu cu se okrecati za moj cejf...
 
Član
1- brzu voznju volim i cesto idem do makimuma (nekih 150:lol:)uglavnom navece kad je saobracaj manje frekventivan.... osim kad se nodohvatim cega jaceg tad ide iznad,iako se pokusavam obuzdati posto sam imao nekoliko manjih udesa,,svaki put trijezan do 100 posto,,a i naplacao sam se kazni svki put registacij duplo
2-za divljnje nisam,glupo je,i prije moze doci do nezgod jer se radi uglavnom pred 'rajom'
3-za voznju u pijanom stanju nisam iako nekad vozim,,rijetko pijem
Sorry na off,iako bas i nije,,, al ako neko ima statistiku nesreca,koliko izazvali vozaci u pijanom stnju koliko trijezni,,,to me bas zanima sto bi bilo relevantan odgovor na ova pitanja,,poz svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top