Browser

Browser

Član
Ljudi pomagajte, imam neku šerpu od racunara, i hebu me browseri s glave. Nema kojeg nisam probo i sve se isto desava na svakom. procesor od 3 ghz mi drzi na 100 % stalno, i naravno sve ostalo mi koci dok je otvoren. Pa dođe mi da zaplačem kad otvorim neciju garazu da vidim kako je coek sredio kola a ono ko plug, zariba sve. Imal igdje ikakva stara verzija mozile, chroma a da se mogu iskljucit apdejti, da bude to ikolko dobro?
 
Član
Emil, formatiro sam prije par mjeseci, al nije do toga, jer ga formatiram svako 6 mjeseci, ali mi uvjek ponavlja ovaj problem.
Hidrualic imam gigu rama, ali mi nikad ne bude ram 100 % zauzet, uvjek oko 50 60 %
 
imas problem sa svchost.exe , pretrazi na google o problemu i nacinu rjesavanja, tj resetovanja servisa i svega ostalog... ne sjecam se sada kako ide ali imas toga masu na internetu
 
Član
instaliraj mozilu i onda idi na ono addon i instaliraj sebi flashblocker da ti se flesevi ne pale nepotrebno , nego samo sto ti zelis . Oni ti najvise opterete pc .
 
Član
Jel' kad formatiras ,uvijek radis sa istim CD-om ?? Moze biti da CD ima gresku(posudi od nekog drugi CD )
 
Član
Sa istim radim, mada, ovo mi se desava samo kad je browser u pitanju, ostalo sve ide extra, ostali programi, igre, itd. Najvise blokira kad otvorim novi tab, tad najvise povuce resursa. :icon_confused:
 
Član
Ne pravi, sto logički opet vuce obrisi cash, historiju, cookie, ali nije ni do toga, dok radi dobro radi, kad pocne da zeza ne pomaze nikakvo brisanje.
Mislim da je problem u apdejtu samog programa, ali jos nisam nasao kako ih iskljucit.
 
Top