Brdska Utrka "Cazin 2012"

Brdska Utrka "Cazin 2012"

Član
badboy je napisao(la):
Rinaldo jel tvoj Bmw jos kod nas ??


Fica je extra s onim spojlerom , nebi se cudio da ga sad neko uvrsti u anti tuning :D:D

nije frendu , bio je sedam dana u salonu pa sam došao po njega ;)
 
Harmonikaš je napravio dobru zabavu koliko sam vidio, ljudi su se cjepali od smijeha, bar je razbio malo isčekivanje....
 
Član
Madjar Szasz postavio je rekord staze.Zanimljivo je da je cak 16,5 sec brzi od prvog "normalnog" auta onog bolesnog Evo IX na duzinu od 4 km.Sta ti je Formula.
 
Legend
da strahota kako je odvozio , a stari rekord je bio na starom klizavom asfaltu.....bice velika kocka ko obori ovo novo vrijeme na Ostrozcu ...zeznuta je nasa zmija :lol:
 
Član
Hota na 40 om mjestu sa 45 sekundi zaostatka,mora da su mu podvalili onog harmonikasa i domace loze da ga uniste konkurencija :lol:
 
Član
hoti je riknula poluosovina na startu pa se lagano popeo do cilja,kad su se spustili da odvezu drugi krug on uzme u motorexu zamjensku,namontira u rekordnom vremenu i na startu repriza prve vožnje opet rikne poluosovina, baksuz na kvadrat
 
Član
Bio je neki dan prilog na BHT-u baš o ovoj utrci,svi takmičari redom hvale stazu :icon_question: Meni čudno,jbte,kontam zar u BiH postoji dobra cesta?
 
Asfalt je specijalna legura i došao je iz vana, samo je miješan u Bosni i to opet pod nekim bla bla uslovima, nešto oko 4km tog asfalta prelazi milion KM. Tako da su te priče vjeruj sasvim opravdane...
 
Top