Brcko Speed Show

Brcko Speed Show

Član
Ono auto je u osijeku vozilo 15.4 tako da ide extra,a davor ko davor uvijek levati na tim nacinima ali mu i uspije,al eto da u buduce znate:cool::cool:
 
Član
ne znam kao mu nije bilo glupo, meni taj pehar ne bi vredeo nista, sta mi znaci pehar na kome pise do 1.6 , a ja kao i svi drugi znamo da vozim 2.0 ili 1.8 nbt. Totalno mi takvi ljudi nisu jasni.
 
GreenDevil je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
ovaj davor da to nije isti lik sto je imao negdje 2006/07 fabiju tdi crnu?

jest

Sve mi je jasno. Nisam ga znao licno do neki dan, al sam se naslusao prica o njemu sa tom Fabijom da bog sacuva.
Nego da zavrsimo sa tom temom, nemam nista protiv lika, sta me briga, nek i dalje tako necasno pobjeduje ako mu je gust.
 
Član
Samo da se javim i da kazem da se auto moze napravit i ide sutra vec da se radi tako da ce za 5-7 dana biti ponovno na cesti . Sto se tice te kubikaze i oko ovog drugog auta u autu je bio 1.8 kr ali vise nije taj motor je slozio riku skoro izletilo je iz njeg sve a ja sam stavio od golfa blok 1.6 tj donji dio ostala je glava ta koja jeste . a iskreno cu sad reci posto imam iskustva sa tim klasama na brdu kad sam ja i starac vozili isto je to svugdje niko nije cist svi su prljavi ali i za to postoje pravila ...
poznati prvaci brda ,kruga, Hrvatske,Srbije,BiH i tu je bilo toga isto sjetite se N.Pulica pa ce vam bit sve jasno ....

a sad za ovog gospodina koji je ovdje prokomentarisao u vezi nezgode ovako onako nije mi ga zao i tako sl. njeg nabijem na neku stvarku i molio bi lijepo da me ne stavlja u usta uopce...
hvala i veliki pozdrav za ostale
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
ovaj davor da to nije isti lik sto je imao negdje 2006/07 fabiju tdi crnu?

jest

Sve mi je jasno. Nisam ga znao licno do neki dan, al sam se naslusao prica o njemu sa tom Fabijom da bog sacuva.
Nego da zavrsimo sa tom temom, nemam nista protiv lika, sta me briga, nek i dalje tako necasno pobjeduje ako mu je gust.


To je ova sa pocetka klipa ? Isla 16.5
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AbbKhj_6OQk&list=UUUyZfSapNQtsQHhHZk9zSvQ&index=129&feature=plcp[/video]
 
Član
trizex je napisao(la):
@maestral

Druze, ne sramoti se, da ti ja sad kazem da ima kompresor i nitro, ti bi i u to povjerovao?

1.8 16v KR u iznimnom stanju, s par preinaka i to je to.

Drug , ja se nesramotim , i ja kazem u lice koji je motor i sta on je tako rekao i svi su govorili , a mene boli briga jel on laze il ne to je njegova , stvar al sam se jedno uvjerio da je pojeo ovu Boru 1.trku na ciljugama fakticki pojeo a bora ima 200+ KS posto je bora 150 + chip + KN ona sranja i nema katalizatora , jos ima nekih prepravki al nebitno , jest da je kec olaksan i sve , to mu puno znaci , a ja sad necu da ulazim u tu pricu vise , boli me briga da ima 1500 KS boli me briga , nelaze mene vec laze sam sebe....I tako da se ne bi tu prepirali oko gluposti , jebo keca , dajte ljudi tema je "SPEED SHOW BRCKO" , a ne "KEC OD DAVORA"...Znaci pisite , kako je bilo , kako se ko proveo i tak to :) Lijep Pozdrav :D :123: :123:
 
Član
tala_16_gti je napisao(la):
Samo da se javim i da kazem da se auto moze napravit i ide sutra vec da se radi tako da ce za 5-7 dana biti ponovno na cesti . Sto se tice te kubikaze i oko ovog drugog auta u autu je bio 1.8 kr ali vise nije taj motor je slozio riku skoro izletilo je iz njeg sve a ja sam stavio od golfa blok 1.6 tj donji dio ostala je glava ta koja jeste . a iskreno cu sad reci posto imam iskustva sa tim klasama na brdu kad sam ja i starac vozili isto je to svugdje niko nije cist svi su prljavi ali i za to postoje pravila ...
poznati prvaci brda ,kruga, Hrvatske,Srbije,BiH i tu je bilo toga isto sjetite se N.Pulica pa ce vam bit sve jasno ....

a sad za ovog gospodina koji je ovdje prokomentarisao u vezi nezgode ovako onako nije mi ga zao i tako sl. njeg nabijem na neku stvarku i molio bi lijepo da me ne stavlja u usta uopce...
hvala i veliki pozdrav za ostale


:cool::cool: Super, svaka čast sto ćeš ga ponovo vratiti na stazu.


:icon_exclaim:
 
tala_16_gti je napisao(la):
Samo da se javim i da kazem da se auto moze napravit i ide sutra vec da se radi tako da ce za 5-7 dana biti ponovno na cesti . Sto se tice te kubikaze i oko ovog drugog auta u autu je bio 1.8 kr ali vise nije taj motor je slozio riku skoro izletilo je iz njeg sve a ja sam stavio od golfa blok 1.6 tj donji dio ostala je glava ta koja jeste . a iskreno cu sad reci posto imam iskustva sa tim klasama na brdu kad sam ja i starac vozili isto je to svugdje niko nije cist svi su prljavi ali i za to postoje pravila ...
poznati prvaci brda ,kruga, Hrvatske,Srbije,BiH i tu je bilo toga isto sjetite se N.Pulica pa ce vam bit sve jasno ....

a sad za ovog gospodina koji je ovdje prokomentarisao u vezi nezgode ovako onako nije mi ga zao i tako sl. njeg nabijem na neku stvarku i molio bi lijepo da me ne stavlja u usta uopce...
hvala i veliki pozdrav za ostale

JA SAM NAPISAO ZA TU NEZGODU
ja kulturno cekam kad je kolona 1km pa se ne bunim a ne da se ja pravim mangup i hocu prvi a ostale ko jebe...
kad si poso u Brcko vidio si da su radovi i da je jedna traka aktivna i svi cekaju pa cekaj i ti GOSPODINE
meni je samo zao auta a takvih ko ti nikad
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Smrad, pricao sam sa likom u nedjelju i sve super, odvojio sam ga sa strane i pitao onako iskreno koji je motor, rekao sam nema veze, rejs je prosao, daj mi reci nako man to man, i frajko i dalje tvrdio da je 1.6 sa 1.8 glavom, a jednom mom drugu rekao 1.6 sa 2.0 glavom.
Vozili smo u finalu "do 1.6 klase" i dobio me za pola duzine i time na supacki, kukavicki nacin oteo mi pehar u mom gradu.

Pa jestel imali mehanicara kakvog za pregled,il saobracajnu pogledali mada i ona ne znaci nista :icon_rolleyes: pa da se na neki nacin ustanovi koji je motor,svako nesto doradjuje na motoru nikad nije ona snaga za koju se tvrdi da je, de znaj koji je :icon_rolleyes:
uglavnom auto mu ide,covjek te dobio na raceu, jebga sad, drugi puta provjerite
 
adi187 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Smrad, pricao sam sa likom u nedjelju i sve super, odvojio sam ga sa strane i pitao onako iskreno koji je motor, rekao sam nema veze, rejs je prosao, daj mi reci nako man to man, i frajko i dalje tvrdio da je 1.6 sa 1.8 glavom, a jednom mom drugu rekao 1.6 sa 2.0 glavom.
Vozili smo u finalu "do 1.6 klase" i dobio me za pola duzine i time na supacki, kukavicki nacin oteo mi pehar u mom gradu.

Pa jestel imali mehanicara kakvog za pregled,il saobracajnu pogledali mada i ona ne znaci nista :icon_rolleyes: pa da se na neki nacin ustanovi koji je motor,svako nesto doradjuje na motoru nikad nije ona snaga za koju se tvrdi da je, de znaj koji je :icon_rolleyes:
uglavnom auto mu ide,covjek te dobio na raceu, jebga sad, drugi puta provjerite

i mene su oderali dizeli po 180ks pa sta cu, niko se nije prijavio sa normalnim dizelom, samo ja budala:lol::lol:
 
Top