Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: BORA BORA

ovaj chep u sredini felge je ispao vasniku prije mene pa ga je zamjenio drugim(ali nije noname nego je borbetov hahaha)
 
Član
RE: BORA BORA

nermin suljagic je napisao(la):
pa to mi je na prvom mjestu,mada se moze stelovati tvrdoca na njima ali bolje mi je cuvati gevinde zbog soli i ostalih sranja preko zime....bile su mi i na golfu pa sam ih "podesio na mekse"i otisao na more,nije prevelika razlika ali se osjeti...
veceras odo po felge,ako nebudu prodate...

HELL_BOY je napisao(la):
ja svoje gewinde sad necu da montiram iz tog razloga sto zima dolazi a nove su...ali na proljece ima da se namontiraju da mi GOLF bude VRH :D

hoces li jos sta raditi na izgledu osim ovog do sada farova,maske i felgi?



NARAVNO CLEAN SVE
 
Član
RE: BORA BORA

odlicne ;) samo kakva je to hereza, oz felge, a borbet cepovi, ofarbaj ih :D :D :lol:
 
RE: BORA BORA

Limpi je napisao(la):
odlicne ;) samo kakva je to hereza, oz felge, a borbet cepovi, ofarbaj ih :D :D :lol:

jbg takve mi poslate...hehe


M A R E X je napisao(la):
Ako suza zime ja bi to pljusno komplet u crno! ;)

i ja sam konato,ali mi zao ovog natpisa "OZ Racing",a i da ih nebi morao zbog soli svaki dan prati kad pobijele...
kontao sam ih cak u bez boju farbati(zbog bez interijera),ali i od toga sam odustao jer mi je ova felga bas za sive boje...
 
RE: BORA BORA

lov2xlr8 je napisao(la):
jesul ovo 15ske? zao bi meni ovo bilo voziti zimi :D

16", ma nije meni zao,vjeruj da sam razmislao da nadjem kakve 17" zimske pa da namontiram na moje RIAL,a da do proljeca malo ustedim za kakve 18" ili 19"...
ali nisu crne felge za zime,sve se vidi na njima...

superman je napisao(la):
Hocemo slikice kako stoje na boori!! ;) ;)

necu ih jos montirati,da ove svoje izvozam do tada..hehe
 
Legend
RE: BORA BORA

sad procitah da imas sincica,radije pricekaj sa gewindama do proljeca i zbog tvojih a i njegovih ledja

a sto se felgi tice,ma nema se sta pametovati , pojam od felgi,dugo sam sebi 15-ke za zimu trazio i odustao....a i kad mi nalete , obicno neko prenapuha cijenu,....svaka cast , na boru ce to sjesti samo tako druze ;)
 
Top