Board na TDI

Board na TDI

Da li je moguce spojit board computer ako bi uzeo km/h sat od mk3 GTI ili VR6 na TDI 1Z motor jer od TDI-a nigdje ne mogu nac, obrtomjer mi i ne treba jer znam napamet rad motora :D
 
Član
radijo je vw_specijalist na dvojko od gti-a il cega bjese uglavnom od benzinca je preradio da mu fercera na dizelu, mozda da njega upitas kako sta...da ti on to odradi pa da ti posalje...momak je strucnjak veliki za svojih 16 godina....;)
 
Legend
Nije ti frka neka da pravis veresiju od gotovog... trazi originalni sat s boardom i rucicu... ostalo je sitnica... ;)
 
Član
teško ćeš naći za tdi-a sa boardom....obično su to dolazili na gti-tdi modelima....ponekad izleti na ebay.de ,ali budu po 130-140 eura
 
Legend
Ma samo oznaku nek nadje i moze naci na otpadima, jer u dosta slucajeva ti trazi samo serijski broj sata, sta on zna jel bio board ili nije... skoro se prodlao sve komplet za 250KM, znaci sat za TDI + obadvije ruckice (temp.+board) + instalacija + prekidaci na pedalama za temp...


znaci oznaka i po otpadima, jer ako dodjes i trazis sat + board + znas to je limitirano...
ima da ti oderu guzove tako da ces preci na benzin + LPG i opet sipat naftu u to... hahahahah...

p.s.
a nije ti zurba...
 
ma nije zurba, ne hoda mi se bezze po otpadima, obiso sam sve u Srebreniku i nema ni jedan sa board comp, a naso sam dosta od GTI ili VR6 a oni svi imaju to...

jedina solucija je da nekako ubacim sat od mk4 TDI sa board comp :icon_question::icon_question:
 
Član
a sta mislis za board od skode oktavie 2002
lakse je sigurno nac neg za golfa
a nebi trebo bit problem ugradit
 
Top