BMW X4 (2012.) - renderi

BMW X4 (2012.) - renderi

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Svaki put me fasciniraš. Kako se biće tvoje inteligencije uopće održava na životu? Na koji način se prikačiš na forum?:icon_eek:



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nisi normalan!!!!!!!! :cool:
 
Član
a X6 meni licno izgleda extra i radije bi ga nego recimo X5, ali ovaj mi je bas ruzan pravo...ali naci ce se neko ko ce ga kupiti...zakoni trzista :)

P.S. @zela tebi bi dao ban bar na mjesec dana zbog konstantnog vrijedjanja,omalovazavanja i podcjenjivanja clanova foruma..sa svojim blago receno pretencioznim komentarima..
P.S.2. dao bi ti trajni ban, naravno da mogu, jer prelazis granice kulture, odgoja, karaktera i svega ostalog ljudskog s tim svojim 'nadahnutim' komentima ;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
U pravu si. Trebam se stopiti s masom balavog sivila. Odmah!

niko to nije rekao...nema potrebe za 'buntovnistvom' i revoltom...
ali svako je sam primjer drustvu, kakav ti dajes skontaj malo..svi su za sebe pametni, obrazovani itd itd... i ti najmanje sto mozes da uradis je da postujes ljude, samim tim postujes sebe i dokazujes da nisi dio 'sivila'...nije fino ponizavati ljude, prije svega je pretenciozno da dalje ne pricam...ima mnogo boljih nacina da dokazes svoje znanje i intelekt, bez da to bude na racun drugih...
postoji lijep nacin da nekome 'objasnis' da nesto nije naucio dovoljno dobro ili ne zna dovoljno i tako ce te i uvazavati i mozda poslusati ;)
 
Početnik
AnDel je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
U pravu si. Trebam se stopiti s masom balavog sivila. Odmah!

niko to nije rekao...nema potrebe za 'buntovnistvom' i revoltom...
ali svako je sam primjer drustvu, kakav ti dajes skontaj malo..svi su za sebe pametni, obrazovani itd itd... i ti najmanje sto mozes da uradis je da postujes ljude, samim tim postujes sebe i dokazujes da nisi dio 'sivila'...nije fino ponizavati ljude, prije svega je pretenciozno da dalje ne pricam...ima mnogo boljih nacina da dokazes svoje znanje i intelekt, bez da to bude na racun drugih...
postoji lijep nacin da nekome 'objasnis' da nesto nije naucio dovoljno dobro ili ne zna dovoljno i tako ce te i uvazavati i mozda poslusati ;)

nije los ovaj x4:lol::lol::lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Svaki put me fasciniraš. Kako se biće tvoje inteligencije uopće održava na životu? Na koji način se prikačiš na forum?:icon_eek:

:icon_eek:

:lol::lol::lol::lol::lol:


btw...neka prosiruju ponudu,to je zdravo....;)

ja ne mogu da im oprostim sto ne rade kombije i kamione...nadam se tome u skoroj buducnosti :123:

zamisli jedan multivan sa v8 ili L6biturbo masinom :123: sa xdrive :)
 
leoncupra je napisao(la):
koja gadost od auta....usput X4 je upitnik. ti segmenti koje bmw izmislja ustvari nikoga ne zanimaju sem bmw fanova i kome treba x4 kad nece ni upola bit lijep kao x6? ni upola jak kao x6? ni upola prestizan kao x6...
bolje bi im bilo da se fokusiraju na luksuzna auta kao kupei i limuzine i supercar a ne ove ohrdine od rendera.
po meni audi pravi 5x puta ljepsa auta , novi a7 je pojam ljepote i prije bi to kupio uvjek nego neki ruzan ne funkcionalan bmw. koji usput izgleda usrano.

jel ti nas zajebajes ba??? kad god procitam tvoj komentar, malo je reci da me ostavis bez teksta :lol:
 
Top