BMW X4 (2012.) - renderi

BMW X4 (2012.) - renderi

Član
bmw_x4_-_renderi.jpg


BMW je planove za model X4 obznanio još 2008. godine.

Sada kada je na tržište stigla nova generacija X3, na kojoj će X4 biti baziran, ideja o sportskom kompaktnom crossoveru, ili sport activity sedan-u (SAS) kako ga njemci nazivaju, može krenuti u realizaciju. Gotov proizvod očekuje se tijekom 2012. godine, a osim što će dijeliti podvozje i mehaniku, X3 i X4 imati će gotovo identičan interijer. S obzirom na iznimnu prihvaćenost broj većeg X6, u BMW-u ne sumnjaju u potrebu za još jednim SUV-om u svojoj gami.
 
Imat će "samo" 5 SUV-ova u ponudi :D... ccccc..... svijet lagano odlazi u pi. materinu, ali sada malo krupnijim koracima :icon_rolleyes: :smajli29: :smajli27:


Ova vozila kupuju debili, znam da ih ima milijun ali ipak su svi debili
 
moje misljene o ovom autu
s*anje u boji :D

autosvijet ode u propast pa svi misle da sto vise to bolje nazalost .

Ja mislim da se brzo izaci i BMW X8 i da biti pick-up nesto poput Cadillac Escalade
:D :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Imat će "samo" 5 SUV-ova u ponudi :D... ccccc..... svijet lagano odlazi u pi. materinu, ali sada malo krupnijim koracima :icon_rolleyes: :smajli29: :smajli27:


Ova vozila kupuju debili, znam da ih ima milijun ali ipak su svi debili

E brate koji osjećaj kada ga natiraš na pločnik isprid tržnog centra. A curice plješću usnicama na pi*kama:D
 
koja gadost od auta....usput X4 je upitnik. ti segmenti koje bmw izmislja ustvari nikoga ne zanimaju sem bmw fanova i kome treba x4 kad nece ni upola bit lijep kao x6? ni upola jak kao x6? ni upola prestizan kao x6...
bolje bi im bilo da se fokusiraju na luksuzna auta kao kupei i limuzine i supercar a ne ove ohrdine od rendera.
po meni audi pravi 5x puta ljepsa auta , novi a7 je pojam ljepote i prije bi to kupio uvjek nego neki ruzan ne funkcionalan bmw. koji usput izgleda usrano.
 
Član
leoncupra je napisao(la):
koja gadost od auta....usput X4 je upitnik. ti segmenti koje bmw izmislja ustvari nikoga ne zanimaju sem bmw fanova i kome treba x4 kad nece ni upola bit lijep kao x6? ni upola jak kao x6? ni upola prestizan kao x6...
bolje bi im bilo da se fokusiraju na luksuzna auta kao kupei i limuzine i supercar a ne ove ohrdine od rendera.
po meni audi pravi 5x puta ljepsa auta , novi a7 je pojam ljepote i prije bi to kupio uvjek nego neki ruzan ne funkcionalan bmw. koji usput izgleda usrano.

:lol::lol::lol:

Svaki put me fasciniraš. Kako se biće tvoje inteligencije uopće održava na životu? Na koji način se prikačiš na forum?:icon_eek:
 
Top