BMW + Snijeg + Zena

BMW + Snijeg + Zena

Član
Cak nije ni plavusa :D

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/j6yX70Ce9VY?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/j6yX70Ce9VY?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Član
Ne bi rekao da je "amerka" upitanju, s obzirom da je desno volan :icon_biggrin:

Prije engleska, posto engleski pricaju...
 
Darker je napisao(la):
Hahahahahahahahahaha joooooj kloca xD pa ovo samo ameri mogu xD


sa volanom na desnoj strani ?? nebi reko da je amer. il mozda nisi gledo klip pa samo bubno komentar.

haha hahaha joj kako spuca u kucu i drzi se za glavu. ;););)
 
Član
ovo isto kao sto mi je instruktor pricao tako neka djevojka polaga i pukne joj zadnja guma u toku finalne voznje i pita je instruktor gdje ce dizalicu postaviti da zamijeni a ona pa kod prednjih tockova
 
Član
hahahaha topine sunce ti drago,pa ovo samo totalno glupo stvorenje moze uradit,hahaha,,jos koci auto kad joj je krenulo prema kuci,hahaha

a sta kaze ova gore kod kamere:"O moj Boze sad ce da place":lol::lol::lol::lol::lol:

BMW 316i 90god je napisao(la):
ovo isto kao sto mi je instruktor pricao tako neka djevojka polaga i pukne joj zadnja guma u toku finalne voznje i pita je instruktor gdje ce dizalicu postaviti da zamijeni a ona pa kod prednjih tockova

jedna je odnijela kuci poklopac malog sahta,misleci da joj je nesto spalo s auta:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
hahahaha topine sunce ti drago,pa ovo samo totalno glupo stvorenje moze uradit,hahaha,,jos koci auto kad joj je krenulo prema kuci,hahaha

a sta kaze ova gore kod kamere:"O moj Boze sad ce da place":lol::lol::lol::lol::lol:

BMW 316i 90god je napisao(la):
ovo isto kao sto mi je instruktor pricao tako neka djevojka polaga i pukne joj zadnja guma u toku finalne voznje i pita je instruktor gdje ce dizalicu postaviti da zamijeni a ona pa kod prednjih tockova

jedna je odnijela kuci poklopac malog sahta,misleci da joj je nesto spalo s auta:lol::lol::lol::lol::lol:



NEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!
nije moguce.......zezas me!!! :lol::lol::lol::lol:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
hahahaha topine sunce ti drago,pa ovo samo totalno glupo stvorenje moze uradit,hahaha,,jos koci auto kad joj je krenulo prema kuci,hahaha

a sta kaze ova gore kod kamere:"O moj Boze sad ce da place":lol::lol::lol::lol::lol:

BMW 316i 90god je napisao(la):
ovo isto kao sto mi je instruktor pricao tako neka djevojka polaga i pukne joj zadnja guma u toku finalne voznje i pita je instruktor gdje ce dizalicu postaviti da zamijeni a ona pa kod prednjih tockova

jedna je odnijela kuci poklopac malog sahta,misleci da joj je nesto spalo s auta:lol::lol::lol::lol::lol:



NEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!
nije moguce.......zezas me!!! :lol::lol::lol::lol:






ne,ne zezam te,,, tako je bilo, shvati je:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top