BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
@CoL3 sve je to ok ali ne da mi se zahebavati s tim, ja sam dobio pare osmah tako da mi se ne da peglati s tim i cekati, kod nas su osiguranja teska i cekas dugo dugo da dobijes pare od osihuranja. Ne znam kako je kod vas aki kod nas su poceli 200 eura naplacivati izlazak svaki put i za sve, cim zovnes 200 eura jer moraju napuniti budzet...
@DraganBl01 aaa nalio sam filera momacki pa cu ga oslajfati pa jos jednom filer i miran :D
 
Član
Neko od banjalucana mozda zna, samo bmw otpad, otvoren prije mozda godinu dve. Naselje ramici. Cuo sam da dobro radi al neznam tacnu lokaciju. Ako neko zna da da provjerimo sta ima kod njega?
 
Član
Koliko me sjecanje sluzi, isao sam autoputem za gradisku, i na lijevoj strani, paralelno sa autoputem ima ulica. Tu je to bilo negdje
 
Član
Neko od banjalucana mozda zna, samo bmw otpad, otvoren prije mozda godinu dve. Naselje ramici. Cuo sam da dobro radi al neznam tacnu lokaciju. Ako neko zna da da provjerimo sta ima kod njega?
065646464 Zoka se zove covek, to je taj u ramicima. Probaj i ovaj 065377615 taj je inace u Klasnicama otpad samo bmw Slovenac ga zovu.
 
Član
Ma ja imao broj u tel memorisan kao zoka bmw otpad pa msm da je taj ali nisam siguran 100% provjeri sa njim kad se cujes da li je i to njegov broj,ako nije zovi i taj broj je nisam vise siguran koji je koji otpad pun mi ih imenik :)
 
Top