BMW / Mali / Veliki - Servis

BMW / Mali / Veliki - Servis

1.8 85kW-registracija 550KM, sa plinom 70KM vise
Mozda moze malo nize ili vise bit zavisno od osiguranja
Sto se odrzavanja tice, ako nadjes ocuvan primjerak nece te glava zabolit
Tako je sa svakim autom, ne samo bmw
Ako naletis na baraku kojih je najviše, moze ti progutat cifru koja prelazi vrijednost auta samo da ga izvedes na pravi put
Vrlo vjerovatno da velikog servisa nema-akoje lanac-osim ako ne prolupa..
Mali servis negdje u garazi ispod 100KM, ulje i filteri, zavisi sta mijenjas i koliko kvalitetno stavljas
momak registruje prvi put auto na sebe, računaj mu policu 100%... i kako toliko niska registracija, tolika je meni na 2.0 dizel 57 kw ??
 
Član
momak registruje prvi put auto na sebe, računaj mu policu 100%... i kako toliko niska registracija, tolika je meni na 2.0 dizel 57 kw ??

Meni je oko 600 za 1.8 92kW s plinom
Neko te pali po usima :D
To je s gratis tehnickim sto vecina daje, znaci 60KM manje.. eventualno dobijes 50-60KM goriva umjesto tehnickog pa opet dodjes na isto...astra 1.7 55kW mislim-nisam siguran- 460KM i popust 0.09KM po litru goriva cijele godine
Bar je tako u Zenici
 
Član
Meni je oko 600 za 1.8 92kW s plinom
Neko te pali po usima :D
To je s gratis tehnickim sto vecina daje, znaci 60KM manje.. eventualno dobijes 50-60KM goriva umjesto tehnickog pa opet dodjes na isto...astra 1.7 55kW mislim-nisam siguran- 460KM i popust 0.09KM po litru goriva cijele godine
Bar je tako u Zenici
Koje ti je osiguranje u corse ?
 
Član
Meni je oko 600 za 1.8 92kW s plinom
Neko te pali po usima :D
To je s gratis tehnickim sto vecina daje, znaci 60KM manje.. eventualno dobijes 50-60KM goriva umjesto tehnickog pa opet dodjes na isto...astra 1.7 55kW mislim-nisam siguran- 460KM i popust 0.09KM po litru goriva cijele godine
Bar je tako u Zenici

Popust po litru ? Gdje ti osiguravas auto bgt . Otac vec 10 god u bosna suncu i nikad nista nit je dobio niti je imao popust na nesto
 
Član
Popust po litru ? Gdje ti osiguravas auto bgt . Otac vec 10 god u bosna suncu i nikad nista nit je dobio niti je imao popust na nesto

Stara opstina,na GGMu gore, ima neko osiguranje.. prije 4 dana auto registrovano...neki nude i Bihamk clanstvo gratis pa imas na Petrolu 5kf popusta s njihovom karticom
U Zovki dobijes slepanje u vrijednosti 300KM, nocenje u hotelu u slucaju kvara i jos nekih gluposti
u Dunav osiguranju dobijes goriva na Almyju otprilike 10% od cifre pune registracije
UvTriglavu mislim Bihamk clanstvo
U Cameliji gratis tehnicki, ne znam imaju li jos sta
Najskuplje je Uniqa i plus veze nemaju ni o cemu...Ja na osnovu kredita u Raiffeisen banci dobio neki popust, otisao kod njih, ljudi ne znaju preracunat cifru pogotovo ne popust. Izadjem i prosetam po drugim... Na kraju zbog onog zakona o 100% morao regat u BrckoGas jer su jedino jos oni radili na 50% dok nije usvojeno u Brcko Distriktu
Sad i oni rade prvu polisu na 100% ako nisi imao prije auto-kao i ostali
 
Član
Ako nisi imao auto na sebi u zadnje 3 godine racunaj oko 850-900 da sve zavrsis
????? Ma daj!!!! Majke mi oni nisu normalni. Ja plaćam oko 47.5e mjesečno (dođe cca 1100km godišnje) KASKO osiguranje, 70ak KM tehnički, i porez oko 300km.
Obično osiguranje bi bilo (nisam 100% siguran) oko 550km. Plus tehnički i porez.
 
Član
????? Ma daj!!!! Majke mi oni nisu normalni. Ja plaćam oko 47.5e mjesečno (dođe cca 1100km godišnje) KASKO osiguranje, 70ak KM tehnički, i porez oko 300km.
Obično osiguranje bi bilo (nisam 100% siguran) oko 550km. Plus tehnički i porez.

I ovdje je nekih 500-600KM za neku srednju masinu al sa 50% popusta na polisu...od maja prosle godine, svako ko nije imao auto na sebi u zadnje 3 godine placa punu polisu tako da sama polisa bude 600-700...tako da se registracija popne i do 900KM lagano... u RSu isto gule al tamo ide porez na luksuz za vece zapremine, mislim preko 2.5...u svakom slucaju je cifra ogromna za nase uslove :)
 
Član
ja sam imao bmw e36 318i 85kw 1995gp,i imao je zupcasti remene nije bio na lanac...cijena registracije je otrilike svugdje ista i za auta od 85kw pa do 110kw iznosi oko 570 km,sa starom polisom osiguranja..
 
Član
Stara opstina,na GGMu gore, ima neko osiguranje.. prije 4 dana auto registrovano...neki nude i Bihamk clanstvo gratis pa imas na Petrolu 5kf popusta s njihovom karticom
UvTriglavu mislim Bihamk clanstvo

Prošle godine je upravo Triglav davao članstvo u Bihamku (koje daje taj popust na Petrolu) i 40 KM goriva gratis.
A bilo je još istih ponuda samo ili bez goriva ili bez bihamka....
Priča se da više ne surađuju sa bihamk-om...tamo od oktobra mjeseca.
 
Član
Prošle godine je upravo Triglav davao članstvo u Bihamku (koje daje taj popust na Petrolu) i 40 KM goriva gratis.
A bilo je još istih ponuda samo ili bez goriva ili bez bihamka....
Priča se da više ne surađuju sa bihamk-om...tamo od oktobra mjeseca.

Ma obzirom da je niklo tona osiguranja, sad svi daju nešto, samo je sad na nama da vidimo šta je najisplativije
U svakom slučaju, bolje za nas, da se šta bilo uštedi
 
Član
Pa zato odes u bihamk i registrujes kod njih auto, uradis tehnicki i sve zavrsis, dobijes gratis clanstvo i popust u dosta prodavnica izmedju ostalog 5kf po litru na petrolu..
 
Top