BMW M3 E92 (onboard) vs. Motorcycles street race in Warsaw, Poland

BMW M3 E92 (onboard) vs. Motorcycles street race in Warsaw, Poland

Član
Ima ovakvi klipova sto po Rusiji voze koliko oces ...gledamo sam davno zenska s Cayennom otpuha sve
 
Član
Svaka mu cast, gledao sam xx slicnih voznji, al ovaj je ubdjeljivo najbolji. I sto mi je zanimljivo uz toliku brzinu kojom vozi i sta sve izvodi, on vozi jako sigurno, nije imao prakticno kriticne situacije (ne kazem da ih nije moglo biti zbog drugih), koci na vrijeme, ima savrsenu procjenu stanja na cesti. Ludnica. Bila je serija klipova Getaway in Stokholm il tako nesto nekada davno, slicna fora brza voznja po cesti i to je bilo jako popularno, al u odnosu na voznju ovoga lika, to je 0 bodova. Motoristi ne mogu da vjeruju da je on jos uvijek tu. Mada da je ovo preekstremno za ceste i nije pozeljno i ovo je prakticno pravo divljanje na cesti, a ne kad neko vozi 240 na skoro praznoj autocesti.

I prosao je na 2 ili cak 3 crvena svjetla, dragone ne pratis ti to dobro :D
 
Član
Ufffff sto bi ovaj dobro vozao kola hitne pomoci u kakvome vecem gradu.....Ovaj i ne zna sta je gradska guzva :D
 
Ma lik drama dobro vozi, vidi se da ima talenta.. :D
Džaba motoristima brz start, kad' ih ova budaletina stiže brzo.. :D
 
Lik nije normalan .....ovo zasluzuje debele zatvorske kazne pogotovo kad je po gradu onako vozio ..... sva sreca mi nemamo auto puteva :p
 
Član
Ovaj sa BMW-om ide izmedju auta k'o da vozi motor :D

Hahaha a u ovom video gdje ga policija ganja :D on jos kulturno daje zmigavac gdje ce skrenuti :D kulira hahaa :D
 
Poslednja izmena:
Super Moderator
fakat zmigavce daje hahaha :D
joj policije peglaju ko i kod nas. napisi kaznu i zdravo! sta me imas ispitivat i peglat pola sata!
 
Top