BMW E60 M optic 530d

BMW E60 M optic 530d

Član
Već duže vrijeme pratim forum pa evo da i predstavim jedno auto .
BMW 530d ,2005 godina ,prešao 190000 ,m optic ,19" felge s distancerima nazad ,gume su 235/35 a zadnje 285/30 ,tonirana stakla ,ima nešto i opreme ...
460911.jpg

465119.jpg

465120.jpg

465121.jpg

465122.jpg
 
Član
bimer ko lutka, joj koliko je mocan:icon_eek:
svaka cast, predobar auto, daj jos slika:icon_smile:
 
Član
nemam puno slika ,a nijednu motora bit će ;)
460908.jpg

460910.jpg

460912.jpg

a ovako je izgledao na m felgama prije par dana
460909.jpg

tu su još jedne 18 bmw felge nanovo urađene ali još nisu na autu bile
460915.jpg
 
Član
moj gazda dok sam radio u kaficu imao ovakvog, samo bijeli, mislim da ga proda neki dan, imao je i XD pogon,odlican auto, mislim da ne postoji osoba kojoj se ne bi svidjeo
 
Član
ovo su modeli koje je BMW parvio sa ukusom i stilom a ne ovi novi ne lice na auto:icon_confused:
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
vidim da prodajes te 19-ke sa prve slike....extra mu stoje ;)
jest na prodaju su 19" jer imam još jedan set istih s gumama ,a mišljenja sam da mu najbolje ove stoje a mnogo ih je oprobano ...
duurma je napisao(la):
ovo su modeli koje je BMW parvio sa ukusom i stilom a ne ovi novi ne lice na auto:icon_confused:
nebi se složio ,gledao sam neki dan u tomića novu peticu m paket predobra je pogotovo njuška i unutrašnjost koja je dosta bolja nego na e60
 
Član
Bez ikakve uvrede BMW 5 F10 je za E60 izmislio auto, dizajnerski izgleda mnogoo bolje.

Iako je ovo tvoje iznimno. Od motora do podvozja.
 
Član
bolji je što je i normalno jer je to ipak nova petica neznam odakle usporedba ikako....
uvjek postoji bolje od boljeg :cool:
 
Član
svaka cast za auto, odlican BMW

vec dugo ocekujem da neko predstavi E60 m optic


mogu li ti na PM poslati par pitanja oko odrzavanja i to, kako te sluzi i tako to.
Planiram isto E60 M-optic samo sa X pogonom pa bi mi dobro dosle neke informacije jer nisam se ranije nikada susretao sa BMW-om
 
Član
pozz miki ,ma nema problema samo šalji ,ovi se do sad nije kvario :cool: ,samo redovne izmjene ... kupit ćeš pravo auto vjeruj mi ;)
 
jako lijep auto,nekada sam se dvoumio izmedju takvog bimera i passata cc-a kojeg da kupim pa je odluka pala na cc-a,vw u krvi,sorry za off ,sve u svemu imas exta pilu neka je sa srecom i da te dobro sluzi ;)
 
Top