BMW E46... ///M

BMW E46... ///M

Član
ST Petar je napisao(la):
Jeli ovo za 100 godina Hajduka ;)

img2585si.jpg

Kasnio sam jedno 3 sedmice JBG dosao na odmor malo provest porodicu i tako obidem masenu tekmu
 
Član
Auto lipo izgleda - sve pohvale
jos kad je u blokadi ;)
jesi li razmislja nesto slicno Carbon fiber rear bumper diffuser M look
i onda ubacit ispuhe prema sredini kao i u original coupe izvedbi bilo bi puno bolje...


sta se tice felgi meni su ove od M6 samo u 20" varijanti Ok
meni prijatelj ima na e46 replike od M3 18" i felge stoje fenomenalno sa distancama zada - placene su oko 500 eura
 
Član
ST Petar je napisao(la):
Auto lipo izgleda - sve pohvale
jos kad je u blokadi ;)
jesi li razmislja nesto slicno Carbon fiber rear bumper diffuser M look
i onda ubacit ispuhe prema sredini kao i u original coupe izvedbi bilo bi puno bolje...


sta se tice felgi meni su ove od M6 samo u 20" varijanti Ok
meni prijatelj ima na e46 replike od M3 18" i felge stoje fenomenalno sa distancama zada - placene su oko 500 eura

Nasao si me, to i jest sledeci korak tj. da poradim na tome da sebi nabavim zadnji M branik sa nekim mocnim difuzorom al sve sa vremenom sad sam odkihao za felge pa ce malo da priceka branik :cool:

Sto se tice tih M6 M3 itd felgi ima ih iskreno receno svaki drugi BMW i meni su se zgadile, vozao sam ih preko 3 godine a sad sam ponosan vlasnik ovoga :D

img0276o.jpg
 
Član
Buraz, ove felge su mu extra :cool: !!! Nego jesi otklonio onaj kvar shto trokira na 250 km/h ?!?! Hahahaaa :lol:
Eto i mene za manje od 3 sedmice da se malo roshtilj raspushe :icon_smile:
 
Član
amer_e39 je napisao(la):
Buraz, ove felge su mu extra :cool: !!! Nego jesi otklonio onaj kvar shto trokira na 250 km/h ?!?! Hahahaaa :lol:
Eto i mene za manje od 3 sedmice da se malo roshtilj raspushe :icon_smile:


Nisam jos rijesio problem kazu mi da je do motora a pomalo i do mene :lol: , no nije ti losa ta ideja sa rostiljem ;) ja sam maksuz kupio onaj mali u bingu pa da mogu i na susretima raspaljivat :icon_smile:
 
pih, ja pokusavam da skontam sto mi je poznat bmw (za brodolom na plazi)..

btw, flase na haubi sto sma ti ostavio, halali jbg :D
 
Član
Da , da IS sa okupljanja u Lukavcu , evo i jedan klip imam
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cxgvWHjTq6c[/video]

Nadam se da ces doci sa IS-om i sad na okupljanje 29.07 ;) :cool:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
pih, ja pokusavam da skontam sto mi je poznat bmw (za brodolom na plazi)..

btw, flase na haubi sto sma ti ostavio, halali jbg :D

cuo sam da pored arene i robinzona je bio drodolom i na mojoj haubi :icon_rolleyes: od sad sa dvocijevkom idem na gide :D
 
Top