BMW E46 323ci

BMW E46 323ci

Član
Za BBS bi morali ici ili siri rubovi ili distanci, dok bi ove druge trebalo samo ispolirati i nakaciti na auto, samo da ne budu previse siroke i izbacene :icon_confused: :icon_question:
 
Član
Najvjerovatnije ce se uzeti ove druge felge, gotovo pa sve je zavrseno. E sad imam opciju da uzmem i nove gevinde marke jom (2 godine garancije), dali da uzmem to ili da sacekam i da uzmem neke bolje kad bude vise finansijskih mogucnosti...:icon_confused:
 
Legend
Uzmi jom neces se pokajati definitivno..
Ovi sto furaju brend, ime i to, mogu macku o rep okacit gewinde kad se na rupama sve isto ponasaju, u 5 deka drug vjeruj mi..
Sto se toga tice, TA TEHNIX, JOM, RACELAND, FK su ti sve slicne gewinde, low price koje su se pokazale itekako pouzdanim..
 
Član
Danas ispolirani farovi i zadnja svjetla na gepeku, poliranje radio kolega sa foruma panajotis i imam samo pohvale za odradjeno i sve preporuke naravno ;) za sad jedna slika vise slika cu ukrasti od njega kad objavi na forum.

Uploaded with ImageShack.com

:cool:
 
Član
dobar auto.. samo prvo proba felge na auto pa onda kupuj. na e46 ti et treba bit najmanji 35 jer sve ispod izlazi vani i to onda nije za seriju 3 nego seriju 5;)
 
Legend
odlicno odlino,prelijep bio kad je samo kupljen,vjerujem da ce kod tebe sve biti top!
sto se tice lowbudget gewindi , idi na TA technix ...
 
Top