BMW E46 320d

BMW E46 320d

Nakon Toleda koji je ostao u bratovim rukama, clan porodice od nedavno je postao novi Svabo.
Rijec je,kako i sam naslov teme kaze, o autu BMW E46 320d, 2001.godiste, 100kW,tamno siva boja, koji mi je djecacka zelja. Prvi utisci o autu su da sam odusevljen autom pocevsi od udobnosti, osjecaja u voznji, kvalitete u izradi,zvuka motora itd. Ujedno je ovo moj prvi kontakt sa autom sa zadnjom vucom,tako da sam jos uvijek u fazi upoznavanja kako se auto ponasa na mokrim ili klizavim cestama.
Od opreme ima ono standardno: ABS,ASC, kozni volan, air bag, 4x el.podizaci stakala, el.retrovizori sa grijacima, el.siber,naslonjaci za ruke naprijed i nazad,automatsku digitalnu klimu,maglenke, originalni bmw radio sa cd changer-om itd.
Auto je trenutno na zimskim gumama 195/65 R15,a za ljeto su spremne 205/55 R16 na celicnim felgama sa originalnim ratkapama.

free image hosting



pc screenshot


image uploading site



image hosting websites



gifs upload



upload picture



image url upload


prosle sedmice zamijenjeno ulje i svi filteri, od novih radova u skorije vrijeme planiram ofarbati unutrasnje lajsne u srebreno sivu boju (ove trenutne imaju nekoliko ogrebotina) i postaviti prstenove na farovima.
toliko za sada od mene, pozdrav svima
 
Poslednja izmena:
Član
Pazi samo te lajsne, bolje ti je nadji foliju i fino zalijepi, ja sam ih farbao na e46 nekoliko puta i jednostavno se neda, naduva se farba i ne lici ni na sta, dzaba gulit staru farbu i cistit razrjedjivacem, opet ista prica :)
A sto se tice auta lijepo izgleda i zelim ti puno prijedjenih kilometara sa njim ;)
 
Član
Grehota ga voziti na ratkapama, inace fina limuzina, jesi navikao na zadnju vucu, imao sam ja sa zadnjom vucom i vise nikada, 3 puta se okretao :wtf: :)
 
Grehota ga voziti na ratkapama, inace fina limuzina, jesi navikao na zadnju vucu, imao sam ja sa zadnjom vucom i vise nikada, 3 puta se okretao :wtf: :)

znam da je grehota,inace ovo je zimski setup, ali morat ce malo sacekati sa felgama jer ce uskoro aBd prinova u porodici.. sto se tice zadnje vuce,navikao sam, nisam imao nikakvih problema, mada jos uvijek malo pazljivije vozim po mokrom :)
 
Danas uradjene folije na zadnjim vratima, a za zadnju sajbu narucena jednodjelna mrezica, a uskoro cu i na prednje zmigavce postaviti foliju da izjednacim nijansu boje sa farovima,ili je bolje ovako???

uploadfromtaptalk1438207867805.jpg
uploadfromtaptalk1438207993429.jpg
uploadfromtaptalk1438208045280.jpg
 
Član
oo cestitam Menso na autu lijepo izgleda,jos neke felgice 17 i mjera,covjek je u tz prodavao jedne oko 350km sa gumama ako nadjem na piku poslat cu ti..:)
 
Lijepa Bembara, de mi samo reci za tu mrezicu, gdje i kako si narucio i koliko je novca.
Hvala,a nasao na piku, 20KM,cekam dostavu
oo cestitam Menso na autu lijepo izgleda,jos neke felgice 17 i mjera,covjek je u tz prodavao jedne oko 350km sa gumama ako nadjem na piku poslat cu ti..:)
Hvala puno, u planu imam felge, sjedista tapacirati u bez boju koza-platno, projektore i angel eyes te zamijeniti radio..medjutim,sad ocekujem bebu pa ce to morati pricekati narednu sezonu
 
Top