BMW e39 535i iz Posusija?

BMW e39 535i iz Posusija?

Član
cini mi se ok ovako po slikama, uzeo bih ga uprkos i 3.5 motoru i automatskom mjenjacu ali zanima me da li ima neko mozda iz prve ruke da zna nesto o autu, sto se mene tice prodavac moze da bude i zena u muskom tijelu :p
 
Član
auto izgleda odlicno sto je ocito, eh taj motor sto trosi i sto je bas skup za odrzavanje to je vec stvar dubine tvog dzepa :D
a inace u ovom autu ti se automatski ***** poveca za 2 santima
 
Član
potrosnju na stranu ima plin a odrzavanje motora ne moze biti puno skuplje od bilo kojeg drugog bmw motora a sa time sam se vec susretao ;) a sto se tice toga povecavanja za time nemam potrebe :p
 
potrosnju na stranu ima plin a odrzavanje motora ne moze biti puno skuplje od bilo kojeg drugog bmw motora a sa time sam se vec susretao ;) a sto se tice toga povecavanja za time nemam potrebe :p

V8 izumire, vrlo brzo će ovo postati rijetko i egzotično, bez obzira što se radi o običnoj 5ici :)

Održavanje: ide malo više ulja pri promjeni i malo više svjećica ako ih treba mijenjati :)
 
Član
Ovaj bmw mi se stvarno od svih na piku najvise svidja (mozda sto sam vec imao e39 u ovoj boji :p ) volio bih kad bih mogao naci nekoga ko zna ovo auto licno da se ne oprzim ako ga uzmem i valjda tih dijelova za njega ima jer znam kako prolazi trap e39 na nasim cestama :)
 
Član
UPDATE: Doslo je vrijeme za konacnu odluku sto se tice ovog auta u toku marta ce biti ili ili :)

Ako neko ima jos kakvo iskustva sa odnosom cijena trapa v6 i v8 i ostalih dijelova da ne idem smarati likove po shopovima a bilo bi odlicno,a ako ima neki clan foruma da je negdje u blizini ili prolazu da ga pogleda bio bih mu najzahvalniji na svijetu :)
Evo novi link: http://www.olx.ba/artikal/15906688/bmw-e39-535-v8/

U razgovoru sa vlasnikom sam saznao sledece (sve ovo on kaze):
Auto je bio zeleni pa je prefarban u ovu crvenu boju koja je valjda od m5
Na auto je stavljao sve dijelove sa e39 iz 2002 godine
Nije udaran ili tako nesto
Treba staviti zastitu oko motora (nisam bas siguran sta je to)
U 11 mjesecu 2014 odradjen mjenjac sve radi besprijekorno (1200 KM ga izaslo)

Cijena auta je malo povelika za e39 ali to je stvar oko koje mi ne treba misljenje to mogu i sam ;)
 
Top