BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo je preodlicno ispalo sve....:icon_eek: maximalni respect..... ;);)
Madzo nasa uzdanica, sve najbolje na KOE...:D:D
......ako nije tajna, kakva se zvijer ceka, sigurno je nesto zestoko.... :icon_eek::icon_eek:
 
Član
Hah Madzo je legenda,kod njega nema nista labavo,ej sta njemu nece na um pasti,malo mu je 4.0
 
Iceman je napisao(la):
ajdin_ze je napisao(la):
Svaka cast na ulozenom trudu i novcu ali ocjena nije los.
Spojler nazad totalno odudara od auta i nidje veze sto bi reko maca.
Karambolke su mi previse kockaste.
Tabla mu svakako svijetli zuto i fabricki.
Sjedista su koliko vidim fabricka samo presvucena a pise da su radjena po narudzbi.
Definitivno radjen da se cuje sto mi se opet nesvidja nikako.Bucan je previse.
I na ovaj izgled neki bezveze motor koliko sam cuo.Meni previse ruznih detalja.
Opet kazem svaka cast na trudu.Ipak je puno posla.

Ajdine, jesi li ti ikada cuo za styling takmicenje??
Znaci sto vise nefabrickih dijelova na autu da dobro izgledaju kao cjelina, i nigdje ne pise da za to takmicenje trebam da imam M3 twin turbo masinu od 500 ks pod haubom!!!
2. nadji mi ti bolje karambolke za njega pa da se dogovorimo odmah
3. sjedista su radjena po narudjbi u tom smislu da je materijal i natpisi po mom chejfu nije kupljeno tako!!!
4. ti si me mozda vidio negdje ili cuo prije 2 mjeseca kada je auto jos uvijek bilo u fazi pripreme i auspuh nije bio zavrsen, sada je skroz druga prica

Iskreno ne zanima me tvoje misljenje niti misljenje Mladena iz Mostara, jer uvijek ima ljudi kojima se ne svidja ono sto je drugima wow, meni je dovoljno priznanje ovi pehari koje sam zasluzno dobio tacnije 3 prva mjesta i dva druga, gdje god sam se pojavio nisam otisao praznih ruku.

Pogledaj malo 22. januara izbor vozaca godine, pa ces vidjeti mene i moje RUZNO auto. Titula najljepse auto 2007 god u BiH nije mala stvar a auto jos uvijek nije kompletirano.

Lijep Pozdrav
S Postovanjem, Madzid Jazic:cool:

BRATE PUSTI IH AHHAHAHHA MOJ BMW JE NOSIO NALJEPNICU KAKO SE PISA NA VW A TO I ZASLUZUJE TO AUTO BMW JE AUTO A NE KOLICA KAO GOLF 2 " ZATO RECITE COVJEKU RESPEKT I TO JE TO SVAKA CAST BRATE EEE LUDNICAAAAAAAAA EXTRA JE EXTRA BAS EXTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LOODILOOOOOOOOOOOO
 
Član
D_cash je napisao(la):
wtf  sta bi ovome ???

Covjek voli BMW, a kad je vidio ovaj zaljubio se na prvi pogled i podijelio svoje uzbudjenje sa nama :D i nemoj tako o golfovima, o ukusima se ne raspravlja ****mu! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top