Bmw e34 zamajac

Bmw e34 zamajac

Član
Danas sam primetio kad sam stao u leru neko kuckanje,od strane zamajca,kao i nekad kada gasim zacuje se,medjutim,naletim na rupu,tj prelaz sa starog na novi asfalt i culo se kao da dosta lanaca zatreses u nekoj metalnoj kutiji.. Da li je to zamjac,ako jeste koliko jos mogu voziti ,a da ga ne menjam,. Planiram menjati komplet menjac za mesec,dva,pa me zanima vase misljenje.. poz. poludecu
 
Član
Zamajac ne klepa na rupama. Moze klepat samo na leru i kad gasis kako si i naveo, i to nije toliko glasno klepanje. Imas neki drugi problem.
 
Član
bmw e34 ima fiksni zamajac a ne plivajuci tako da zamajac ni na leru ni nikako ne moze niti lupati niti zveckati, samo na automobilima novijig generacija moze lupkati zveckati itd jer imaju plivajuci zamajac... Pregledaj ti nosace mjenjaca, nosace motora za lupkanje u voznji a za ler moze biti da kuckanje iz mjenjaca dolazi, da je neki lezaj unutra los ili otisao pa kao da si uzeo u metalnu kantu natrpao serava pa kucka...
 
Član
a nemogu opruge na lameli zveckati?? a i pogledaj da nije neka glupost neko metalno crijevo neki nosac od komponenata itd
 
Član
Na dizelima je plivajuci zamajac kod e34, ne znam jel svi modeli ali vecina.. Mada nikad nisam cuo takve simptome kad zamajac ode..
 
Član
Ma ne znam sta je tacno,al ne desava se to cesto. Nisam jos stigao otici do majstora,posto me satra posao i faks.Trenutno ne zvekece,samo ako bas sa obadva tocka istovremeno opalim u neku rupcagu.. Meni bubrezi zvece,a kamoli menjac :D
 
Član
Ili je dobar znak da pregledaa trapove kod majstora prije nego pocnes na forumu ispitivati..
 
Top