Bmw E32 750i

Bmw E32 750i

Član
Poštovani forumaši,

Želim da vam predstavim svog bavarca:













radi se o BMW E32 750i pogonjen na plin. Od opreme ima više nego što treba i najrazmaženijim vozaćima. O stanju vozila slike sve same govore.

pozdrav

po
 
Početnik
Predobro vozilo od motorizacije do opreme.Jedino sto meni bode oci su volan i DVD,da je moj ja bi ubacio original sve.U svakom slucaju auto je fenomenalno :cool:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Predobro vozilo od motorizacije do opreme.Jedino sto meni bode oci su volan i DVD,da je moj ja bi ubacio original sve.U svakom slucaju auto je fenomenalno :cool:

imam isto mišljenje tako da pošto je akvizicija nedavno izvršena, sve ostaje kako jeste dok se originalni volan ne presvuće i ne nabavi originalni BMW CD headunit.
Btw auto je 89 godina.
 
Početnik
waad je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Predobro vozilo od motorizacije do opreme.Jedino sto meni bode oci su volan i DVD,da je moj ja bi ubacio original sve.U svakom slucaju auto je fenomenalno :cool:

imam isto mišljenje tako da pošto je akvizicija nedavno izvršena, sve ostaje kako jeste dok se originalni volan ne presvuće i ne nabavi originalni BMW CD headunit.
Btw auto je 89 godina.
Svaka cast,po meni to auto i zasluzuje cistu originalnost.Za par godina postat ce pravi raritet.Cuvaj i mazi i neka je sa srecom :cool:
 
Član
STROJ , svaka cast predobro auto , kako je mocna ova koza picke se loze ko trijesce :cool: kako ide bembara ? koja je konjaza
 
Član
hvala ,
cilj mi je da mu pruzim zdravu i aktivnu starost.

RS6Avant je napisao(la):
STROJ , svaka cast predobro auto , kako je mocna ova koza picke se loze ko trijesce :cool: kako ide bembara ? koja je konjaza
[/quote

300ks 450 Nm a ide lezerno, tiho, i s obzirom na tezinu iznenadjujuce dobro. Do 100 ispod 7 sec.
 
Član
naslon za ruku ima na oba prednja i u centru zadnjeg sjedista. Za felge cu vidjeti nakon zime.
 
Legend
svaka cast za auto , ovo je za mene pravi bmw , nisam naklonjen novijim generacijama koliko ovome , oprema je vrhunska , svaka cast jos jednom , cuvaj ga....savrsen je ;)
 
vec sam rekao,bembara je da se najezis,samo mu volan promjeni,stavi orginal po mogucnosti od novije serije ;)

odmah me podsjeti na moju peticu sto sam imao
19566139011879225112105.jpg
 
Član
Golf2gti16v je napisao(la):
vec sam rekao,bembara je da se najezis,samo mu volan promjeni,stavi orginal po mogucnosti od novije serije ;)

odmah me podsjeti na moju peticu sto sam imao
19566139011879225112105.jpg

e34 je prvi BMW koji sam imao. Eh ovo su felge koje bi mi odgovarale ;)
 
Top