BMW E30

BMW E30

Ehh ovako, radi se o BMWeu E30 2.4D.. 15ke alu felge sa srednjim gumama.. Od opreme nema puno cega osim putnog racunala, el retrovizora.. Mozda sam nesto zaboravio ali to je to, na osnovu kako sam dosao do ovog auta ja sam pre zadovoljan.. :))

Pa e'oo slike,jest da su samo sa PIKa, sutra nekad malo bolje, komentari, pohvale kritike, sve bujrum.. ;)
4t3h5c.jpg

9avo1f.jpg
15x1els.jpg
jhvr78.jpg
9857ap.jpg
 
Član
solidno izgleda na slikama, jedino ovo sto je farbano naknadno ne svidja mi se, presvlake, rucica i felge na tretman, odlicno bi izgledao
sretno u daljim radovima
 
Član
kao sto rece kolega mokeBass suvisni su ovi detalji na haubi i gepeku kao i sa strane. presvlake baci i rucicu mjenjaca, a felge pokusaj da prodas pa da uzmes neke druge malo bolje tj vece da dodje bimer do izrazaja :)
 
Član
ma sve to i nekako moze proc al bez znaka iliti logoa na zadnjem kraju ne moze nikako hehe
srecno i da se navozas masine
 
Član
ovo sivo ko neki tribali mu ne stoje nikako, nije to muscle car pa da se crtaju te ostre ivice, mani se chip fuse-a :D
 
Dzeniii je napisao(la):
ovo sivo ko neki tribali mu ne stoje nikako, nije to muscle car pa da se crtaju te ostre ivice, mani se chip fuse-a :D
Ovakav je dosao, vjerovatno ce to ici s njeg, al polako.. ;)
lauda_bc je napisao(la):
kao sto rece kolega mokeBass suvisni su ovi detalji na haubi i gepeku kao i sa strane. presvlake baci i rucicu mjenjaca, a felge pokusaj da prodas pa da uzmes neke druge malo bolje tj vece da dodje bimer do izrazaja :)
hehe, pa vidjet cemo nesto, sve kako bude onog najbitnijeg, to jest love. . :D
lauda_bc je napisao(la):
kao sto rece kolega mokeBass suvisni su ovi detalji na haubi i gepeku kao i sa strane. presvlake baci i rucicu mjenjaca, a felge pokusaj da prodas pa da uzmes neke druge malo bolje tj vece da dodje bimer do izrazaja :)
Imao sam u planu neke 17'' uzmati, ali vidjet cemo..
mokeBass je napisao(la):
solidno izgleda na slikama, jedino ovo sto je farbano naknadno ne svidja mi se, presvlake, rucica i felge na tretman, odlicno bi izgledao
sretno u daljim radovima
Vjeruj mi da je i utegnut, ne klapa nista na njemu.. :)
 
Član
ma vjeruj mi bolja je klasicna varijanta, evo klikni na moj fb profil, moja bivsa kockica, ista boja, mislim kad bi isao u ovom pravcu nebih pogrijesio
 
E'oo par slicica na brzinu.. Bit ce ih vise samo da registracija padne.. Danas kasno predao sve sto je trebalo pa sad daj Boze strpljenja do ponedjeljka. Al sta je, tu je. :D
r0b12d.jpg

jfg1na.jpg

2ew16p0.jpg

2ceq9me.jpg

ftpmh5.jpg

dq3nf5.jpg

r89tsj.jpg
 
Član
mozda bi mogao ove svoje felgice da ispoliras sve i falc i srce i nazad nabaci distancere po 2cm da dodju zadnji malo do izrazaja i zakucaj ga za zemlju
 
lauda_bc je napisao(la):
mozda bi mogao ove svoje felgice da ispoliras sve i falc i srce i nazad nabaci distancere po 2cm da dodju zadnji malo do izrazaja i zakucaj ga za zemlju

Mozda budem mjenjao felge, posto mi nisu ove bas nesto.. Al eto vidjet cemo, nije ni to losa ideja.. ;)
 
Ehh bmw fanovi treba mi jedna usluga.. Probio sam karter, nasao sam drugi, al sad me interesuje kako ga skinuti.. Sve nacine sam pokusao, odvrnuo sve sarafe sa kartera, znaci karter je slobodan, al sad se ne moze skinuti.. Skinuo sam letvu volana, dobio malo na prostoru ali opet se ne moze skinuti, pa jel neko zna kako cu to ospjeti?
 
Top