BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj suti opet sam slomio kočnice...
otkinuo sam ferodu sa metala na prednjim plocicama i to TRW...neznam nisam pametan, ovi tanjirici za kafu nisu vise adekvatni za zaustavljanje, barem ne na 18''....

ako se naljutim bice 325mm gore i 4piston BREMBO pa da mu ***** mater!
 
Član
-Suki- je napisao(la):
joj suti opet sam slomio kočnice...
otkinuo sam ferodu sa metala na prednjim plocicama i to TRW...neznam nisam pametan, ovi tanjirici za kafu nisu vise adekvatni za zaustavljanje, barem ne na 18''....

ako se naljutim bice 325mm gore i 4piston BREMBO pa da mu je*em mater!

jes te tesko naljutiti, ajd "apdejt" brzo.. lego brembo;)
 
Član
nije lego jos uvjek se ljutim ali nisam se dovoljno naljutip :D

a zima ide sad se sve stopira, idemo na sleeper style i lagano spremane iznenađenja, narucivanje bozicnih poklona i tako to :cool:
 
Član
samo da javim da se garaza nece vise updejtati, ali ce ipak ostati otvorena ako ko ima sta za pitati i slicno...
nije samo ovdje, odluka je generalna, nisam vise clan nikavih klubova grupa i slicno...
juce sam napunio 33god, dosta mi je svega, vise ni nestizem sve to...
naravno... auto ce se uvjek slagati....

LP
 
Član
Hvala..

ma neda mi se vise opravdavati svoje postupke, braniti svoje stavove i nacine slaganja svojeg auta svojim novcem te o svemu tome raspravljati uglavnom sa ljudima (citaj klincima) koji su nepodobni za takvu vrstu rasprave...

forumi ce se jako brzo pretvoriti u updejt izmjene ulja i borbu ''klipovima sa YT''
 
Član
onaj roditeljski osjecaj kad sinu objasnis kako se pravilno ĆERAJU KOLAo

:lol::lol::lol::lol::lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Sz2ZJOaOHY4&feature=youtu.be[/video]
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zMe_EjuR6eY[/video]

a boze dragi pomozi, editovao sam klip, okrenuo sliku i pojacao kontrast, na nekim forumima je kako treba a na nekima bez edita... WTF!
 
Član
meni se niej sviđalo kako ide donja kazaljka, sad kad imam dvije pumpe goriva ko dva novorođečeta sad sam zadovoljan kazaljkom/potrosnjom
 
Član
trecom se bimmer malo otima tek sa oko 350KS na novim gumama...
ovaj snimak je na kisi, nema nikakvog proklizavanja, spera, nove gume...kako je voziti na starim gumma nemam pojma jer jos nikad nisam probao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top