BMW 535d ///M-Paket moja nova Bembara

BMW 535d ///M-Paket moja nova Bembara

Član
jos sliikaaaaa

:icon_smile:

584f17c9.jpg


c707e860.jpg
 
Super Moderator
Mislim da su nam unutra auta ista :D imas li onaj headup display il kako se vec zove? a znam koje su M5 felge druze kod mene su te na BMW-u ali 18''
sta ti je to upaljeno na tom displayu??
 
Član
allroad je napisao(la):
Mislim da su nam unutra auta ista :D imas li onaj headup display il kako se vec zove? a znam koje su M5 felge druze kod mene su te na BMW-u ali 18''
sta ti je to upaljeno na tom displayu??

Headup Display nemam....pa i u mene su ove 18" standardne
upaljeno ono Entertainment i desno imam Mapu/Navigaciju...posto je onaj BMW Professional pa je Dispaly veci nezzz kako je kod tebe stavi koju sliku od Bimmera ;)

RS TURBO je napisao(la):
Icealen je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
Icealen je napisao(la):
:cool: morao bi onda ici i radare ukloniti :icon_smile:

Na radere se samo nabije deblja majca i rijesen problem :cool: to se vec radilo :lol:

jel mora biti vunena? :p

sto deblja i crna :lol:

hahahahaha dobar si ;);)

Amel SF2 je napisao(la):
Prelijep unutra kao i vani :cool:

Hvalaaa komsijaaaa :cool::cool::cool:
 
Super Moderator
I kod mene je veliki ekran unutra imam sve kao i ti al nisam cackao oko navigacije pa ne znam sta je to upaljeno :D

 
Član
allroad je napisao(la):
I kod mene je veliki ekran unutra imam sve kao i ti al nisam cackao oko navigacije pa ne znam sta je to upaljeno :D


haha :D
svaka cast na bimmeru.......Siva je najboljaaa boja neka prica ko sta hoce ehh da je moj siv :icon_sad:

kad sam ga kupovao mogao sam birati ote ko u tebe ili ove sad sto imam...izabrao sam ove jer su nazad gume sire i bile bolje gume :D
 
Super Moderator
Ove ko na mom su mozda ljepse al kad su 19'' al te na tvom su meni najbolje na BMW-a samo sto ne volim puno siroke gume i najbolje mi odgovaraju 18'' 245...mislim da je to taman pogotovo po nasim putevima
juce sam isao malo dalje i ne mozes ga pofatat po cesti gdje ima vagasa isto da je usinut jebo te
jest siv najbolji al cu mu skidati ove carbon folije..mozda ostavim samo na krovu al sa retrovizora skidam cim ugrije
i moj je 535 kao i tvoj
prije sam imao onog facelift imao 50 000 na satu, 2008 godina i bio je 525d ali facelift pa 3000 kubika i mogu ti rec da ovaj ne ide nesto ''puno'' bolje... al iskreno..mozda sto je onaj bio noviji i mjenjac mu brzi i bolji
 
Član
allroad je napisao(la):
Ove ko na mom su mozda ljepse al kad su 19'' al te na tvom su meni najbolje na BMW-a samo sto ne volim puno siroke gume i najbolje mi odgovaraju 18'' 245...mislim da je to taman pogotovo po nasim putevima
juce sam isao malo dalje i ne mozes ga pofatat po cesti gdje ima vagasa isto da je usinut jebo te
jest siv najbolji al cu mu skidati ove carbon folije..mozda ostavim samo na krovu al sa retrovizora skidam cim ugrije
i moj je 535 kao i tvoj
prije sam imao onog facelift imao 50 000 na satu, 2008 godina i bio je 525d ali facelift pa 3000 kubika i mogu ti rec da ovaj ne ide nesto ''puno'' bolje... al iskreno..mozda sto je onaj bio noviji i mjenjac mu brzi i bolji

nezzz moze biti.....ja sam prije ovoga gledao isto jednog e60 525d 2008 sa 125.000KM sa M-Paketom 19" paukova mreza, LE MANS PLAVA I JOS EDITION SPORT! joj auto odvaljiva....a kad mi je prodavac rekao da ga je lakirao komplet onda sam odusto.....sad nezz kako ide ali imao sam e39 530d sa 193ks i osjetim 79ks vise :D

ako hoces prodam ti felge ako ti se toliko svidjaju hahaha kad ja sebi nabavim 19":D:D:D:D:D

;)
nedim98 je napisao(la):
Stvarno je preljepo auto :cool::cool:

;) hvala ti druzee........
 
Super Moderator
Sigurno da osjetis razliku druze to nije upitno jer je e39 dosta starije auto i masina starija itd.. Kod facelifta je mjenjac brzi tonije upitno i to se osjeti i kao da je ona masina zivlja pri visokim obrtajima. Ovaj mi se umrtvi u visim obrtajima e sad jedino moze biti da nesto sa mojim autom nije uredu.. Znam samo da mi je onaj bio bolji :D a ovaj je ljepsi izvana jer je M optika i siv je. Prosli je bio tako neke boje kao tvoj i ja goru boju za odrzavati nisam vidio to je uzas operem ga i sat vremena je cist odma se neka prasina pohvata po njemu a i kad ga peres trebas paziti. Kod ovog modela mi se nikako ne svidja unutra tapacirunzi na vratima i kako su ukoso postavljeni oni dugmici za prozore i joystick je malo losiji i tempomat, ostalo je isto nisam primjetio razliku. A stariji model ima bolja svjetla tj jaca duga
A kupio bi ja felge druze nije to problem al ne isplati mi se ulagati kad ce se auto prodati. Budem ja cesto u bihacu pa ako budem sa bmw-om mozda se i vidimo
 
Član
evo jos malo slicica........nadam se da vam nisam dosadan :icon_smile:

6939f57e.jpg


5185e5e9.jpg


11d8e3d0.jpg


evo i masinice ako koga zanima......
eb2af268.jpg


:D
 
Top