bmw 5 trepere svjetla na leru

bmw 5 trepere svjetla na leru

Ima li ti gdje ko blizu aparat za mjerenje amperaže punjenja akumulatora? Ako ima odi neka ti vidi to, da bez veze ne vadiš regler, kako mi se čini u 520 pa na gore motora to bude iza mašine pa jeba čitava za skinut' to...Ako skineš i regler a elektrode-ili kako već hoćeš, ako ih ima cca 5mm ne bi smijelo ni od toga treperiti...
 
u mene e 525 24v pa je fino pristupacan al opet necu ga bezveze vadit dok neizmerim napon a ima mi kolega taj aparat!pa cu izmjerit i videt sta i kako.
 
Legend
corrado87 je napisao(la):
u mene e 525 24v pa je fino pristupacan al opet necu ga bezveze vadit dok neizmerim napon a ima mi kolega taj aparat!pa cu izmjerit i videt sta i kako.

Izmjeri obavezno... ako bude sve OK, onda odradi ovo sto sam ti rekao... ;)
 
kod tebe je 90 % regler koji ne obavlja svoju funkciju kako bi trebao ne iskljucuje i ukljucuje kad treba ako ti napon raste s obrtajima nemoj slucajno da skines klemu jer mozes onda sve da spalis
 
Član
Druze to je ili regler ili alternator 100% :) Meni se to desavalo na mercedesu w211 i zamjeno regler rekao mi serviser ako bude opet problema samo moze biti do alternatora onda, otad radi sve ekstra :icon_smile:
 
corrado87 je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Ako su xenoni u pitanju i ako treperi, balasti ti nevaljaju ;)

netrepere samo xenoni nego i pozicije i unutrasnjo svjetlo u autu:icon_smile:

kod tebe onda auto izgleda ko bozicno drvo :D :lol::lol:

poslusaj savjet elektricara, nemoj skidati klemu sa akkua jer moze biti kabum :icon_smile:
 
Top