BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: BMW 330xd 231ks ...

fina mašina uh sta bi ja od njega napravio...kao prvo boja je uzas! znaci kompletno farbanje u bijelo, zatamljena stakla, zakucat ga u pod (gewide), 19coli krom felge, led stop svjetla, M branici...,neki dobar ispuh sa cetiri rorice i tak jos neke sitnice..hmmm tad bi on bio po mom ukusu...
Lijep pozdrav
 
BHT Ovisnik
RE: BMW 330xd 231ks ...

gale_osijek je napisao(la):
fina mašina uh sta bi ja od njega napravio...kao prvo boja je uzas! znaci kompletno farbanje u bijelo, zatamljena stakla, zakucat ga u pod (gewide), 19coli krom felge, led stop svjetla, M branici...,neki dobar ispuh sa cetiri rorice i tak jos neke sitnice..hmmm tad bi on bio po mom ukusu...
Lijep pozdrav

puno para ode u tvoj ukus:D
 
RE: BMW 330xd 231ks ...

gale_osijek je napisao(la):
fina mašina uh sta bi ja od njega napravio...kao prvo boja je uzas! znaci kompletno farbanje u bijelo, zatamljena stakla, zakucat ga u pod (gewide), 19coli krom felge, led stop svjetla, M branici...,neki dobar ispuh sa cetiri rorice i tak jos neke sitnice..hmmm tad bi on bio po mom ukusu...
Lijep pozdrav
I unakazio BMW-a time...to nije styling za BMW-a ;) felge je savrsene za njega i izabrao, stope je kako je vec postavio slike rijesio,boja je lijepa takodje...a dzidzanje nije nikako za BMW-a narocito ne ovakvog!Chrome felge na njega...pa slobodno ga poslat u de zasu!Izduv kakav bolji ne bi bilo lose uraditi i naravno M-paket je jedino sto ga moze napravit savrsenim...ostalo sve je obicno dzidzanje.A auto ovakav kakav je trnutno je sam do sebe prelijep ;)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

gale_osijek je napisao(la):
fina mašina uh sta bi ja od njega napravio...kao prvo boja je uzas! znaci kompletno farbanje u bijelo, zatamljena stakla, zakucat ga u pod (gewide), 19coli krom felge, led stop svjetla, M branici...,neki dobar ispuh sa cetiri rorice i tak jos neke sitnice..hmmm tad bi on bio po mom ukusu...
Lijep pozdrav


Chrom felge ni slucajno ne idu To nije za njega ove su mu super legle ., Uzivo to dosta bolje izgleda , a vidio sam kako skace bmw na krizaljci sa pruge na prugu :lol::123:.
Sve je super leglo , izgleda odlicno exstra bmw..
Znaci osjeti se velika razlika poslije cipa , gdje najvise jeli u startu ? Koliko para te izaslo to zadovoljstvo i da koliko su felge bile?
Pozdrav,
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

gale_osijek je napisao(la):
fina mašina uh sta bi ja od njega napravio...kao prvo boja je uzas! znaci kompletno farbanje u bijelo, zatamljena stakla, zakucat ga u pod (gewide), 19coli krom felge, led stop svjetla, M branici...,neki dobar ispuh sa cetiri rorice i tak jos neke sitnice..hmmm tad bi on bio po mom ukusu...
Lijep pozdrav

Cijenim tvoje misljenje,samo ko god ga je vidio ,rekao je da je boja extra.
Spustanje i M paket ,uh ,da samo znas kako bi to bilo jebeno voziti ....
Ovako imam problema,moram paziti na svakoj rupici...A ovo je auto za svaki dan ,znaci nije igracka za Tuning ...Al ja opet gledam da izlgeda sto ljepse i sto funkcionalnije,jedino sto bi se slozio sa tobom ,je zatamljivanje ..mislim da ce mu to dobro sjeti..

bmw 330d je napisao(la):
gale_osijek je napisao(la):
fina mašina uh sta bi ja od njega napravio...kao prvo boja je uzas! znaci kompletno farbanje u bijelo, zatamljena stakla, zakucat ga u pod (gewide), 19coli krom felge, led stop svjetla, M branici...,neki dobar ispuh sa cetiri rorice i tak jos neke sitnice..hmmm tad bi on bio po mom ukusu...
Lijep pozdrav


Chrom felge ni slucajno ne idu To nije za njega ove su mu super legle ., Uzivo to dosta bolje izgleda , a vidio sam kako skace bmw na krizaljci sa pruge na prugu :lol::123:.
Sve je super leglo , izgleda odlicno exstra bmw..
Znaci osjeti se velika razlika poslije cipa , gdje najvise jeli u startu ? Koliko para te izaslo to zadovoljstvo i da koliko su felge bile?
Pozdrav,

Hvala druze..

Sto se tice razlike, u startu se osjeti poprilicno ,ali najvise osjetis u 3 i 4..mogu ti slobodno reci da sad 4 vuce kao sto je u 3 prije...
A kad ubacis u trecu i stisnes ga,auto jednostavno poludi ...Edo (Elab) ga je vozio ,pa nek ti kaze.. :) ...U svakom slucaju neces pogrijesiti..
Mislim cak da ce se bolje osjetiti na tvojoj masini ...Sto se tice potrosnje ,ni sekunde se nije povecala..
Cijene cu ti poslati na PM....
POzz
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Potvrdjujem, auto je ZLO, u svakoj brzini vuce kao lud i sto je najbitnije, nema slajdranja, nego cisto ispaljivanje!
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

elab je napisao(la):
Potvrdjujem, auto je ZLO, u svakoj brzini vuce kao lud i sto je najbitnije, nema slajdranja, nego cisto ispaljivanje!

ma dizel je to... sporo hodajuca masina :lol:
 
RE: BMW 330xd 231ks ...

evo ovako ja to zamisljam od prilike...
e90bmw3series7.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

svaka cast autu,dobro je da znam tablice ako te gdje sretnem na putu da ne obilazim ni pod razno :)
na kojim gumama je auto i jesi li zadovoljan s njima?po mokrom suhom?
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Auto se super odradjuje

Kemo zna sta hoce, ja ocekujem da ti ovaj projekat dovedes do vrhunca, mjesavina super izgleda i funkcionalnosti za svaki dan

Kapa dole od mene za nacin na koji radis auto
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Auto je vrh...po mom ukusu je urađen svaka ti čast. Rođak moj ima 530d facelift ima isto M6 19" felge i ima mat crne bubrege, to bi i tebi preporučio da nabaviš biće još ljući :cool:
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

lov2xlr8 je napisao(la):
svaka cast autu,dobro je da znam tablice ako te gdje sretnem na putu da ne obilazim ni pod razno :)
na kojim gumama je auto i jesi li zadovoljan s njima?po mokrom suhom?

Bio bi to dobar okrsaj 4x4 masina :123:. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top