blackangel&anais m3 x2

blackangel&anais m3 x2

Član
vidis sad se sjeti nesto davno zapoceto, jel ti odgovara da ja na ovo nastavim, a tebi cemo naci neki auto u slicnoj perspektivi? samo naravno prebaciti na drugu pozadinu

8hed3.jpg
 
Član
Ma kako oces, samo ja necu ovako extremno jbg nije u mom fazonu :D Vidio si kako ja radim, ganjam neki clean race look uglavnom i da je sto blize realnosti... ako se moze to uklopit u ovu tvoju ideju ond aoke
 
Član
moze, posaljem ti ja onda neku bazu kasnije, imam sad nesto da zavrsim, ti uradi svoje i onda cu ja to uklopit u pozadinu, refleksije i ostalo ;)
 
Član
Okey dogovoreno,

dodaj me na msn ako imas pa cemo se dogovarat lakse je

anais.hadzic@live.com
 
Član
bravo bravo odlicno, ako mogu ovdje samo da black-u kazem da malo svjetlije radove radi (za turnir)
pretpostavljam da je onaj zeleni njegov sad, meni lijepo al pretamno, dao bi mu glas samo da je svjetlije ;) i onaj focus u prvom krugu ista stvar, a cini mi se i bmw u drugom
cisto konstruktivna primjerdba
 
kavaz je napisao(la):
bravo bravo odlicno, ako mogu ovdje samo da black-u kazem da malo svjetlije radove radi (za turnir)
pretpostavljam da je onaj zeleni njegov sad, meni lijepo al pretamno, dao bi mu glas samo da je svjetlije ;) i onaj focus u prvom krugu ista stvar, a cini mi se i bmw u drugom
cisto konstruktivna primjerdba

hvala hvala,ja sam radio crvenog,anaisov je narandzasti,nije nigdje spomenuo :p nema veze,po meni su na ovoj pozadini ok, zeleni nije moj :p a sto se bmw.a i c4ke tice, imam nekih problema s monitorom,pa ce biti bolje dok novi uzmem :icon_smile:
 
Član
my bad. ali eto morao sam ti to reci, bili su dobri radovi po meni, samo malo pretamno, pa eto kad dodje novi monitor bice valjda bolje :cool:
 
Top