BiH: Ukida se upotreba kratkih svjetala po danu

BiH: Ukida se upotreba kratkih svjetala po danu

Legend
Umjesto da u ljetnoj periodu bude ukinuto, kao i u HR, oni peglaju sa ovim led glupostima samo pare da uzmi.. Ljudi moji na milion auta to ce biti OGROMNA cifra.. Boze sacuvaj..
 
Član
Ma pusti budale neznaju vise sta da izmisle mene su nonstop za ledice peglali,a nisam mogao ni kroz HR bez peglanja pa to nije tvornicko pa ovo pa ono a kod njih tad svako trece auto imalo...
 
Legend
Pa mislis da cu im pustit da mi stavljaju led trake po autu i kite ga ko bozicnu jelku, ili da mi guraju onaj LED kineski shit u karambolku, farove ili gdje su vec planirali ?
NIKAD !

eventualno da ubacim LEDuse u maglenjake ..
 
Ja sebi narucio , besplatna dostava izadje 17-18 markica. Ja bar mogu diskretno da upasujem i po meni dosta bolje da ne trosim xenon ovo nalozim i zdrao

http://www.ebay.com/itm/2-X-High-Power-8-LED-DC-12V-Super-White-Daytime-Running-Car-Fog-Driving-Lights-/160873059014?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2574c812c6&vxp=mtr
 
Ne vaze te, morace se kupiti kod vec unaprijed odrijedjenog dobavljaca i glavnom zastupnika, koji je inace clan neke stranke, uz to se dobije atest koji se naravno dodatno placa kao i ugradnja samo od strane ovlastenih i strucnih lica. Naravno morace se uvesti u saobracajnu.:lol::lol::lol:
 
Legend
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ne vaze te, morace se kupiti kod vec unaprijed odrijedjenog dobavljaca i glavnom zastupnika, koji je inace clan neke stranke, uz to se dobije atest koji se naravno dodatno placa kao i ugradnja samo od strane ovlastenih i strucnih lica. Naravno morace se uvesti u saobracajnu.:lol::lol::lol:

dzaba-si-krecio.jpg


dragone ti izgleda zaboravio gdje mi zivimo :)
 
Član
X puta sam imao slucaj da su upravo svjetla po danu sprijecila tezi udes...

nisam za ukidanje, ali sam svakako barem za LEd svjetla, ja cu se vec nekako snaci da to ne bude selo...ali svjetla definitivno trebaju biti upaljena 24/7
 
Član
Nek ostave kako je, cuj led da ugradjujemo, to nema ni u EU, sta oni izvode. Garant je neki ministar otvorio firmu za ugradnju LED lampica, pa hoce sad da zaradi na tome. Ako prodju ovaj LED svjetla, trebamo se svi zaliti protiv toga... Stvarno vise nije uredu da nas stalno pljackaju nekim glupostima.
 
Član
I ja sam vozio vazda sa upaljenim prije nego su uveli ovaj zakon. Onda mi je vazda raja pokazivala kao upaljena ti svjetla :D
 
Top