Bi-Xenon MORIMOTO Projektori NOVOOO!!!!!

Bi-Xenon MORIMOTO Projektori NOVOOO!!!!!

Član
dule-p je napisao(la):
Ako su ti originalni XENON farovi, onda su na njemu D2S sijalice, a one ne mogu u ove projektore. A da ti objasnim jednu stvar, klapna se mora nalaziti na tacnoj udaljenosti od sociva kao i od onog sjenila, jer kada bi je pomerio negde onda bi se izgubila jasnoca svetlosti. Morimoto klapne su znatno manje od audijevih a i drugacijeg su oblika, tako da se tesko mogu upakovati. Jedino sto ti ja mogu reci je da daju mnogo jacu svetlost od originalnih projektora koji se ugradjuju na auta. A ako su ti obicni farovi (nisu xenon), onda uopste nemoj da se razmisljas. ;)

Da, farovi su xenon sa d2s sijalicama. Razumio sam i to za klapnu, hvala na pojasnjenju.
Reci mi jel moguce ikako staviti, znam da je jaca svjetlost kod morimota a meni su ovi fabricki xenoni nekako losi i ne daju dosta dobru i cistu svjetlost, jel postoje oni konvertori sa d2s ili nesto tako pa da to bude izvodljivo staviti...? Hvala jos jednom ;)
 
Član
corradoM je napisao(la):
Da, farovi su xenon sa d2s sijalicama. Razumio sam i to za klapnu, hvala na pojasnjenju.
Reci mi jel moguce ikako staviti, znam da je jaca svjetlost kod morimota a meni su ovi fabricki xenoni nekako losi i ne daju dosta dobru i cistu svjetlost, jel postoje oni konvertori sa d2s ili nesto tako pa da to bude izvodljivo staviti...? Hvala jos jednom ;)

Brate, sve sam prerovio, i mogu ti reci samo jedno: IZVINI, NEMAM RESENJE ZA TEBE :icon_cry:
A sad, da skidas originalne xenone i balaste, da bi postavio neke druge samo zbog morimoto projektora, ne znam koliko ti se to isplati :icon_rolleyes: , ispadne skuplja pita nego tepsija . Sad da sam ja na tvom mestu, ne znam sta bih radio, ako mi verujes .
 
Član
Evo i kako izgleda kada se farovi ostave u fabrickom "chrom" izgledu .
Posto su farovi stigli postom, nisam mogao da slikam kako to izgleda na autu, ali cu zamoliti vlasnika da mi posalje koju sliku kada ih postavi.

golf4chrom.jpg
 
Član
extra stoji na ibizi, da je moja ja bih far drugacije sredio ali ti si svoj posao odradio vrhunski ne sumnjam;)
 
Član
audia6.jpg


Kao sto se vidi, sa auta su skinuti originalni Bi-Xenon farovi i u druge je uradjen Morimoto set, jer su mnogo jaci :)
 
Član
RE: Bi-Xenon MORIMOTO Projektori, XENON sijalice i kompleti GARANCIJA 12 meseci

Izvinjavam se sto sam malo zapustio forum, ali iskupicemo se ;)
Stigla nova tura projektora i sada je njihova cena sa maskcama 60 eura
Uz projektor mozete naruciti H1 Xenon set po ceni 40 eura , sve sa godinu dana garancije

Takodje na stanju imamo i sve vrste xenon sijalica i komlpeta, kao i fabricke sijalice za automobile sa originalnim xenonima, D1S D2S D2R D3S , imamo u ponudi i PHILIPS i OSRAM Sijalice , LED sijalice za BMW , CAN-BUS led, LED i CCFL ANGEL Eye prstenove,
 
Član
Hej Dule, jel ima neki morimoto projektor sto ide u far golfa 4 bez sjeckanja onog sjenila,i koje sve maskice (pored ove getling gun) fino izgledaju u faru?
 
Član
Salas je napisao(la):
Hej Dule, jel ima neki morimoto projektor sto ide u far golfa 4 bez sjeckanja onog sjenila,i koje sve maskice (pored ove getling gun) fino izgledaju u faru?

Ovi projektori sto ja imam su Mini-Morimoto, i manje nisam dobijao. Znam da postoje, ali nisam imao priliku da ih drzim u rukama.
Sto se maski tice, imas u ovoj temi sliku, pa vidi koja ti se najvise svidja.


Posto je clan Brankojas onemogucio slanje privatnih poruka, onda ne mogu da mu odgovorim , pa cu ovde.

brankojas je napisao(la):
Pozdrav kolega
Interesuju me morimoto projektori koje prodajes
Da lu u cijenu od 60 eura dodju i 2 maskice?
U temi negdje sam vidjeo da moze dostava do sarajeva?
Koliko bi bila dostava do Zenice ili Zavidovica?
I trebale bi mi 2 xenon sijalice 5000k ili 6000k i koja im je cijena?
Znaci za sve to cijena i dostava?
I da da li se mora sta sjeci ili je princip da se stavi u far i sa zadnje str stegne onim kao sarafom sto dodje uz projektor?
Narucivao bi to odmah samo da se raspitam
I da interesuje me koliki je precnik same lece,tj stakla projektora?
Hvala

Naravno, u 60 eura ulaze i maskice.
Sijalice su 10eura komad , a dostavu mogu obezbediti samo do sarajeva.
A u koji auto to postavljas? uglavnom se samo pritegnu onim safom od pozadi, a kod nekih modela gde je mali far, mora i maskica malo da se obradjuje, mada opet kazem ZAVISI OD MODELA AUTA.
 
Top