BHTuning LOGO - Pomoć oko izrade

BHTuning LOGO - Pomoć oko izrade

Član
Uvjek ima bolji ali pitam sta fali ovome, zasto ga hocete mijenjati ?

A to sa obrtomjerom nije lose ali ih vec previse ima po mom misljenju.
 
Legend
IGY je napisao(la):
Nexuse do sad si dao najpristojni logo, ja glasam za njega

kratko i jednostavno, samo ja bi strelicu od obrtomjera u kontur vratio a u gornjem dijelu napisao ne brze od zivota....
eto ideja pa pokusaj baciti realizaciju :cool:

moze,ovo je probna verzija da vidim da li vam se svidja,naravno doradit cu je jos;)
 
Član
evo jedna ideja brzinski u PAINT-u :lol:

http://imageshack.us/photo/my-images/541/logoyyy.jpg/
 
Administrator
menjic je napisao(la):
Uvjek ima bolji ali pitam sta fali ovome, zasto ga hocete mijenjati ?

A to sa obrtomjerom nije lose ali ih vec previse ima po mom misljenju.

zato sto hocemo da imamo jedan stalni logo, iz razloga kada se mijenja izgled stranice, dodje do promjene loga ili naslova bhtuning, a ovaj ce biti stalan. Isti bi se koristio kod izrade naljepnica, stampe na majice i td...

nigdje nam se ne zuri... sto vise prijedloga to bolje... neko predlozi nesto, neko nesto i poslije je lako doraditi, nego doci do ideje...
;);)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Uvjek ima bolji ali pitam sta fali ovome, zasto ga hocete mijenjati ?

A to sa obrtomjerom nije lose ali ih vec previse ima po mom misljenju.

zato sto hocemo da imamo jedan stalni logo, iz razloga kada se mijenja izgled stranice, dodje do promjene loga ili naslova bhtuning, a ovaj ce biti stalan. Isti bi se koristio kod izrade naljepnica, stampe na majice i td...

nigdje nam se ne zuri... sto vise prijedloga to bolje... neko predlozi nesto, neko nesto i poslije je lako doraditi, nego doci do ideje...
;);)

Ok, hvala na iscrpnom i preciznom odgovoru, nisam ni sumnjao u tebe nikad :D:D

Meni je ovaj gore, koji se trenutno koristi, najljepsi do sad, i od ponudjenih :)
 
Član
Evo mojih prijedloga, valdja ce vam koji zapeti za oko...ovi su kreirani sa naumom kako ce izgledati i na naljepnici za auto i na majici, tako da nisu pretjerani sa nekim crticama, bojama itd... ;)

A namjerno sam izbjegavao standardne simbole, kao sto je silueta auta, zupcanik, felga, turbina i vec podobro dosadni cajgeri :D

1. Alati - Ma ono sve sto se moze naci u jednoj garazi cunera, busilica, kljuci, malo kist za boju i tako to

04495714720416608942.jpg

2. Cesta - Svi mi i cunirani i necunirani, svi smo mi na cesti jer tamo volimo biti hehe

68115896844628475016.jpg

3. Kljucevi - Objeseni kljucevi auta na logu BHtuninga, to je ideja bila...

55669024569766805079.jpg

4. Prometni znak - Jest da je Americki, ali mi palo na pamet, malo umjetnicke slobode hehehe

43811192207578722927.jpg
 
Član
Koji prvi, jer sam sad stavio vece slikice ( nisu vise thumbnail) pa moze biti da sam poremetio raspored slika... ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
Nexuse do sad si dao najpristojni logo, ja glasam za njega

kratko i jednostavno, samo ja bi strelicu od obrtomjera u kontur vratio a u gornjem dijelu napisao ne brze od zivota....
eto ideja pa pokusaj baciti realizaciju :cool:

Nismo dokumentarna emisija BA :lol:
 
bez uvrede bilo kome, ali jednostavno zamolite alena (freek) da on to odradi, i sigurno nece trebati vise nista mudrovati ;) sigurno nece niko bolje nista uraditi
 
Top