BHTuning cars - "zaboravljeni" projekti...

BHTuning cars - "zaboravljeni" projekti...

Početnik
ja sam ovog zutog keca vidio na sarajevo.x, imao lik udes sa njim u zivinicama...e sad, kako je dalje islo, jel popravljen i to, nek nam javi nermin suljagic :D
 
Član
bio je ovaj kec kod onog alena iz zenice,ima on jos jednog keca,mislim da je predstavljen na forumu i on, mada nisam bas siguran. Zutog kecmana smo mi vidjeli u zivinicama malo nakon sto ga je on prodao, neki gandjosi su ga vozali.heh
kasnije sam cuo da je razbijen,sad da li je napravljen Bog sami zna,ali je stroj bio,steta sto ode iz krajine
 
Član
ne vjerujem da je zuti ovaj u Zivinicama pricalo bi se jedino ako ga je kakv penziooner kupio pa voza samo petkok kad podje u grad :D
 
Član
ja sam vidio ovog zutog keca u dnevnom avazu u crnoj hronici udario nekog ili je razbio ne sjecam se bas:icon_sad:
 
Član
haso je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
ne vjerujem da je zuti ovaj u Zivinicama pricalo bi se jedino ako ga je kakv penziooner kupio pa voza samo petkok kad podje u grad :D

pitaj Hasu, njega je odero :lol:

pomjeso si za zelenim kecom;);).......ja ovog zutog nisam vidio nikad u zivinicama

jeste zuti kec u zivinicama,vidjao sam ga ja pa sam pitao ovdje ima li neko slike jer mi je bas bio mocan,i imao je neki tezi udes ali sam cuo da ga je popravio ili popravlja..

lik ga vozao bez haube onako bas ludjacki..
 
Član
Green Devil - istoimeni clan :D

attachment.php

attachment.php

attachment.php
 
Član
zuti kec kod Fujde u zivinicama pod haubom mu abf ali je prolupo trzi covjek motor u ispravnom stanju...
 
Legend
eto bas steta udesa.....auto je malo drukcije sto se stila tice,ali je radjen bas detaljno , skoro me prijasnji vlasnik upita gdje li je sad , da nema koja fotka na netu ...al eto ;)
 
Top