BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

Član
meni nakon povecanja konstanto padala konekcija, zvao ih par puta, i ispunio onaj formular za reklamaciju, evo sad povecali vise nego sto treba, ja zadovoljan:icon_smile:



doduse, ova brzina varira izmedju 5.5M i 7,5M, al radi se o onom paketu od 30 KM
 
Član
fakat ovi u telekomu totalno poludjeli...
cekao da mi povecaju na 4 Mb/s a vidi sad...
http://www.speedtest.net/result/1742894039.png
 
Član
izvinjavam se sto upadam u temu ali treba mi savjet:icon_confused:

Ja sam primoran da koristim usluge HS kablovske i njihov internet

Ovaj standard paket koristim i ovo stoji na njihovoj web stranici

Brzina pristupa:
Download 2048kbps
Upload 256kbpa
- Mjesečni transfer limit: FLAT !
- Email adrese: 1x kapaciteta 10MB
- Mjesečna pretplata: 15,00KM

a ovo je stvarnost kod mene i uvjek je ta brzina,, zalio sam se HS-u zvao telefonom slao e-mailove ali nista

http://www.speedtest.net/result/1743184377.png

sta vi preporucujete :icon_question:
 
Član
drug problem je sto mi je brzina downloada jako mala 270 - 300 kbps skoro uvjek nikad nije veca,,
 
Član
Vidi drug, brzina koju ti oni tamo prikazuju je 2048kbps (kilobitpersecond) dakle kilo biti
na speed testu ti je brzina u megabitima, sto ti dodje na isto, cak ti je i veca nego sto oni prikazuju.

Kad udjes na torrent da downloadas nesto brzina je prikazana u kB, kilo Bajtima, a jedan Bajt ima 8 bita, tako da kad podijelis tu tvoju brzinu od 2048kbps dobijes 256kBps

nadam se da sam bio jasan ;) ako ne javi se na pm
 
Član
Nisi shvatio, znam da je 1000 kb = 1 MB ali problem je u tome sto ja placam ovo:

Brzina pristupa:
Download 2048kbps
Upload 256kbpa

a dobijam :

download 270 kbps
upload 30 kbps
 
Član
Ja sada zvao na 1422, onaj mi počeo grišit šta zovem u ova doba, i ja spustim.
Zvaću sutra:lol::lol::lol::lol:
 
Član
kavaz je napisao(la):
Vidi drug, brzina koju ti oni tamo prikazuju je 2048kbps (kilobitpersecond) dakle kilo biti
na speed testu ti je brzina u megabitima, sto ti dodje na isto, cak ti je i veca nego sto oni prikazuju.

Kad udjes na torrent da downloadas nesto brzina je prikazana u kB, kilo Bajtima, a jedan Bajt ima 8 bita, tako da kad podijelis tu tvoju brzinu od 2048kbps dobijes 256kBps

nadam se da sam bio jasan ;) ako ne javi se na pm

mislim da sam shvatio,, onda je voa brzina OK Hvala puno;)
 
Top