BH telecom - Moja TV Premi?

BH telecom - Moja TV Premi?

Poz narode , treba mi neko malo bisterije glave , trenutno imam Moju TV Full koja iznosi 55km , s tim paketom nemam mogucnost kupovine mobitela na rate pa sam razmisljao da predzem na Premi jer onda mogu kupiti dosta mobitela po jako povoljnoj cijeni , sta vi mislite o tome da li se isplati
 
Član
ovako gledano itekako se isplati, tamo uz premi imas mobilnog saobracaja 30KM sto je midi paket (kosta 30M), kad to dodas na full dobijes tih 90, a cijene mobitela su dosta jeftinije na Premi nego na midi

sad kad ovo vidim dodje i meni da predjem na ovo, ja svakako imam moja tv full i mini pretplatu, al uvijek potrosim 40km mobitela, pa konto prec na midi
ovo bi bilo isplativije :D
 
Član
ne znam bas,ako hoces neki bolji telefon onda moras placati 100 km pretplate za mobitel :icon_question:
 
ne moras eto ja bi uzeo ovaj htc desire Z koji izadje 4 marke mjescno na 2 godine a ukupno 112km , samo jos jel cijena 90km sa PDV-om ili jos ide na to?
 
Ne bih rekao da je cijena s PDV-om, znas da to oni sve stavljaju bez PDV-a i negdje sitno napisu da nije uracunat... Uglavnom ne cini se kao losa investicija ;)
 
razmislit cu jos nazvat cu lika sto radi tamo da pitam njeg sta misli o tome , moram dobro procitati to da ne pise jos sta sitnim slovima :D
 
Član
ja sam jedno vrijeme kontao da uzmem telefon u posti, ali sam odustao... ovako ne mogu se svi mobiteli uzeti preko fiksnog telefona, samo odredjeni modeli (jedino ako sta nisu promjenili u medjuvremenu). dalje, telefoni koji se ne mogu uzet preko fixnog se jedino mogu dobiti uz m2 obrazac (da si u radnom odnosu). sve cijene koje su naveli na stranici su bez pdv-a (i to su mozda sta promjenili, ali ne vjerujem da su).. tako da ti je najbolje da odes u postu i raspitas se da li taj telefon se moze uzeti preko fixnog ili ne...
 
Član
To se i ja kontam sa Full preci na Premi radi onih 30KM sto ti daju na mobilnom
razlika je jos u tome sto umjesto 10KM dobije 15KM sa fixnog na mobilni i jos 500mb bezicnog interneta

ali pazi cijene su ti bez PDV-a

90KM +PDV onda mobitel 4KM +PDV
 
ima i toga , al et kontam mozda je bolje da skupim pa da kupim za kesh jer kad skontas obavezan ugovor od 2 godine po 30km + onih 4 izadje taj tel milja :D
 
Član
Ja taman podjoh reci to, ne znam nijednu tu kombinaciju kupovine mobitela na te rate a da se bas isplati, izadje te to na kraju brdo uvijek, a imas obavezu prema njima, vazda radije skupim pare i kupim sto hocu :) just my 2 cents
 
Član
bolje ti je druze kupi ovako sebi telefon... skontaj se samo koliko ce taj telefon kostat dok ga otplatis (neces moci 20km dobit za njeg), onda druga stvar... koliki ces baksuz/sretnik bit... tj hoce li se kvarit telefon, posto znam od prijatelja koji radi u servisu kaze da svijet masovno donosi telefone iz bh telecoma da se kvare ko ludi, a po mjesec dva moras cekat u bh telecomu na "popravku" i pitanje je hoce li popravit ga ako sta ode, ili ce svalit na tebe da je to tvojom greskom i da ne spada u garanciju... a sto je najbitnije... danas sutra hoces promjenit telefon, ne moras ga dekodirat da mogu druge kartice u njega;)
 
ma ne isplati se druze, drugo sad ako ti trosis puno na mob onda onako ali nije to kako se cini ono 10ak km na 2 god to je oko 240KM npr ali vamo placas 90KM + pdv od nekih 15KM te dvije godine i kad skontas to ti je za dvije godine oko 2000KM samo na paket bez tel plus tel....racuno sam ja to sebi za mob koji je oko 900KM kod njih a vako oko 13KM ako se uzme premi pa kad sam skonto izadje te skuplji telefon na ovaj nacin za oko 150KM
 
Član
TuLe je napisao(la):
bolje ti je druze kupi ovako sebi telefon... skontaj se samo koliko ce taj telefon kostat dok ga otplatis (neces moci 20km dobit za njeg), onda druga stvar... koliki ces baksuz/sretnik bit... tj hoce li se kvarit telefon, posto znam od prijatelja koji radi u servisu kaze da svijet masovno donosi telefone iz bh telecoma da se kvare ko ludi, a po mjesec dva moras cekat u bh telecomu na "popravku" i pitanje je hoce li popravit ga ako sta ode, ili ce svalit na tebe da je to tvojom greskom i da ne spada u garanciju... a sto je najbitnije... danas sutra hoces promjenit telefon, ne moras ga dekodirat da mogu druge kartice u njega;)


nije bhtelecom kriv sto se telefon kvari,oni ih samo prodaju i drugi je par opanaka sto su svi poceli fuseriti tako da onaj telefon od 1000km je ista karina kao i onaj od 20km:D. to cekanje po 2 mjeseca ima tu svacije krivice, telekom dok utvrdi pa majstoru dok nadodje popraviti i tako dalje...pretplata u premi paketu se vodi kao 30KM ali su cijene od 50KM pretplate (rijeci lika koji radi u telekomu),500mb interneta i bas jeftini telefoni. sad kome je sta bolje ali tim HTC-om sto si kontao uzet ja licno nisam zadovoljan jer ga upravo taj lik iz BHT-a ima i isto uzeo premi paket i mobitel ali mobitel nije bas nesta posebno :D . najbolje ti je baciti racunicu na papir pa skontaj sta ti je bolje,ako nista u bht-u znas da imas 2 godine garancije i orginal telefon dok ostali daju max. 6 mjeseci i odnekud izvucen telefon:D
 
Top