Beli grom iz Zgb

Beli grom iz Zgb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bosko je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
trizex je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
prosiri mu zadnje obrve,krov u crno,nazad black stoplampe,napred angel eyes farove....jedan yap style auspuh...i felge neke 15' nazad 245/50 i napred 225/50 idealno za tuning......


Ti MORA da se zajebavas?

po meni je to prejako na autu....nazad siroke gume nekako mi to vrh kad vidim na autu....kod mene frend na mercu c220 ima takve i felge 16'-ke...

po meni bi bilo prejako kad ti vise nebi tako glupe komentare stavljo na forum il jos bolje da ne stavljas nikako jer ti izgleda ne ide. :D

aj mi zabrani i objasni prvo zbog cega je glup komentar,ok nema MOZDA 15'ki tog promjera ali neke vece bi isto fino sjele,svak ima svoj neki ukus,ja sam predlozio svoje,,,,
 
Član
TAXI je napisao(la):
lagano i kvalitetno odradi...:cool:

slazem se.slago ga 2 god treba urediti sve..naj gluplje mi je kad vidim ljude prvo ofarbaju aute a onda se sjete da bi mogli zavariti brae staviti drugi branik, napraviti badlook..mislim ziva glupost

a za sad nis ne radi..pa u bacim ono sto mi netko da ili izicam od staraca:cool:

ne vidim nacina da drugacije zaradim..nekad odigram kladionicu..pa i tu nes ulovim neku stotku i tako..nadam se da ce sada na faksu biti nekih poslica i tako..

ne zalim se ja na auto al sto se tice limarije treba dobrih para uloziti..sto se tice snage i kako poteze prezadovoljan..sada kad promjenim sajlu gasa to ce biti super

p.s. ne volim kada gume vire onak van to mi je nes najgore volim da je onak ravno uz blatobran
 
Član
enesss je napisao(la):
super ;)
malo infa,ledice ili neonkica?

ma crvena folija ona za omotati knjige:D..meni ej fora iako sam aj htio sve crveno al sad mi je ovak i ljepse..nego ti si imo prije one farove crne iznutra,jel tako?
 
Član
malko slabije al sve vidis normalno..bez problema..jel ja mogu to napraviti na ovim svojim farovima..posto imam u planu bad look i gril bez znaka..a nekako mi se oni obicni cine glupo??ak mogu daj na pm kak si ti to napravo ak nije problem
 
Član
felge neke 15' nazad 245/50 i napred 225/50 idealno za tuning....:cool::cool:

Dobro receno ako hoces da ti se trap razleti za mjesec dana...

Sta reci dobar golf vidim da je ocuvan sto je vrlo bitno..Za pocetak ja bi krenuo prvo sa nekim finim felgicama pa onda ostalo sminkanje..Na bijeloj boji svaka alu felga dobro stoji tako da ces lahko naci fine felge za njeg..Nek je sa srecom baci jos koju sliku pozz
 
Član
evo sutra cu poslikati da samo pokazem u kakvom je auto stanju..imam jedan veci problem bio je udaren odozada i sada mi to frjaer nije izvuko kako treba i totalno sugavo izgleda..budem vam sutra poslika,a pitanje je jel se to vise da nategnuti ja mislim da bi se sve to moralo rezati i variti nanovo..

za felge rado..al to je jedna od skupljih stvari tako da sam sada kreno sa nekim stvarima koje i sam mogu a ne izadu em puno..malo po malo biti ce nesto..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top