Banovan sa Pik-a

Banovan sa Pik-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo raja,ne znam je li ovo pravi podforum za moj problem,ali da vas pitam.Neke sonje su prijavile moj oglas od prijateljovog Nissana na piku,jutros pokusam da se ulogujem,kad kaze banovani ste zbog laznog oglasa.Nije prvi put da mi se desava,neko me je prijavio i kad sam svog nisana prodavo,ali tad je oglas samo izbrisan.Sta da radim?Ne dozvoljava mi nikakvu opciju kontaktiranja admina.
Ovom prilikom zelim da pozdravim majke i sestre administratora Pik-a i supaka koji su me prijavili.Unaprijed zahvalan.
 
Član
e bas bi ga prodo na piku....


a imas kontakt brojeve na stranici pa ih nazovi....
 
Legend
Evo kolege forumasi su ti vec rekli vecinu..
Prvo ona djecurlija ubiru pik bobe tako sto prijavljuju sve i svasta, i meni su golfa prijavljivali kao lazni oglas xxx puta, glupani ugl, i oni administratori sta rade veze nemaju sa zivotom, pa dobijes cjelokupnu sliku o ozbiljnosti jednog od najposjecenijih portala u BIH, nazalost..
Drugo, tamo ga brate neces prodati nikad, pik je dobar da nesto predstavis da ti se javi par ljudi da ti kaze joj jest dobar bla bla bla ako furas to ispuni ti ego, malo da se nasmijes jer ti nude krave, ovce, konje i kojekakve gluposti za nesto sto vrijedi 20x vise nego njihova citava imovina, tako da nisi puno ni izgubio sto su te banovali :)
Trece, kljucat cemo ovu temu, nema veze sa kvarovima i savjetima, nadam se da smo ti pomogli, sretno
 
Legend
Dole na dno croollas, imas kontakt link, klikni i otvorit ce ti se forma za pitanje, vidim da si iz italije pa mozda ne mozes zvati, uglavnom sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top