AUTOPRAONICA

AUTOPRAONICA

Član
Pozz

Al iskreno nadam se da ce mi ovdje neko na ovom forumu pomoci , sta je potrebno da se otvori sezonska autopraonica mislim od papira ...

i da li puno kosta
 
Član
badboy je napisao(la):
Pozz

Al iskreno nadam se da ce mi ovdje neko na ovom forumu pomoci , sta je potrebno da se otvori sezonska autopraonica mislim od papira ...

i da li puno kosta

Koji ce ti k. papiri?!
 
BHT Ovisnik
imam praonicu vec 10 godina,papira nesto vadili,al nista od toga,inspekcija te opet *ebe,pa uvijek nesto im dadnes i miran,a sada mi je praonica kuci tako da nikakvih problema nemam,da vadis papire i to radi sezone izaci ce te puno,ne isplati se,jos ako tek otvaras,nego nesto inspekciji pod ruku i goni
 
Član
Pa kojoj to inspekciji ide ,inspekciji rada ili sta ????????


2 oggy kako mislis koji ce mi k. papiri , da dodje i kaze daj papire a ja nemam naj*a ja ...




nego inace ak mozete saznati kako sta od papira , ak ne cole obrati se starom pitaj kako to ide das nest inspekciji haha
 
Član
Ti stvarno mislis legalno zaraditi na sezonskom poslu u ovoj drzavi:icon_question:
Opet ponavljam, koji ce ti k. papiri, nijedna praona ih nema, a ako i dodje inspekcija, petljaj, muljaj, podmiti i zdravo. Drugacije ti se ne isplati. Razmisljam i ja o praoni, ali nemam pogodnu lokaciju, a ima ih na sve strane i niko nema papire.
 

MTR

Član
otvori SZR , odes u opstinu , uzmes papir za prijavu , ispunis i sacekas odobrenje .
mada ti to vuce druge stvari za sobom .
sto kaze Fele - radnja u pripremi i mogu ti ga faflat , i kod mene je servis u pripremi ima dvije godine :D radi ko sisa :lol::lol::lol:
 
Član
ne isplati se ganjat papire.puno toga treba,odobrenje,pa vjerovtno gdje otpadne vode posto je praonica,i jos stosta.nece te nigdje bit uglavnom.zato bolje na crno radi koliko mognes
 
Član
radnja u pripremi koliko ja znam traje 3 mjeseca. pa nakon tri mjeseca promjenis ime i neko od ukucana otvori na svoje ime i tako redom dok ne ispucas za tu godinu. onda sljedece godine ponovo. radnja u pripremi i niko ti u ta tri mjeseca ne moze nista. jaran imao playstation igrice i samo mjenjao vlasnike i radnja u pripremi bila godinu dana
 
Legend
pa sezonski, znaci treba mu 3-4 mjeseca i to je to.. stim da je to po meni cigancenje, al eto.. kako hoces..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
pa sezonski, znaci treba mu 3-4 mjeseca i to je to.. stim da je to po meni cigancenje, al eto.. kako hoces..

De pojasni, sto je cigancenje? Jesi ti registrovao neku firmu na sebe?
 
Član
2noke ...

Nekontam te cigancenje , kako to mislis *????????


Prvo u SM malo koja praonica radi cijelu godin,i to ko dodje dodje neki guzonja oprat,ili dijaspore sto dodju za bajram ili neki praznik ...


Drugo , otvaram sezonski jer nezelim se upustati u nesto sto neznam,otkud ja znam kako cu raditi ..

A trece , svak ima svoje misljenje ...
 
Član
covjek kojeg znam drzi praonu nekoliko godina i nikad nije bio regulara, dolazila mu milion puta inspekcija 200hiljada puta ga pisalji 800hiljada puta im on stosta pod djep i oni odu:D nikad je ja nebi prijavio.. imapapir olovka,nek pise..
 
Top