Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
pa ako ti misliš radit, a ne znaš radit onda uzmi smeće, jer ionako nećeš uspjet uradit :) a ako će ti neko ko zna uradit ukucaj LLumar na google i naruči folije ;)
 
Član
Ljudi pomagajte, trenutno mi je fabia dvosjed :banghead: zaglavila su mi se zadnja vrata oboja, prvo davno nekad zadnja desna(a ja bio lijen da ih popravim), a juče i zadnja lijeva... Bukvalno ostala zaključana... E sad, iznutra se ne mogu otvoriti ručicom, a ne mogu ih rastaviti bez oštećenja tapacirunga... Da neko slučajno nije imao sličan/identičan problem, ako jeste, kako ga je riješio...
 
Jel neko zna sta VW/Audi koristi kao dihtung ispod stop lampi, blatobrana itd. slicno je kao ziva guma a ipak nesto drugacije... ljepljivo pravo... jel to ima negdje kupit, isto ili slicno nesto ...
 
vec dva dana imam problem na svom mk3,neznam dali su duga ili kratka svjetla,ustvari ona plava lampa u instrumentalki je prestala da radi,a svjetla frceraju normala.skidao,gledao sijalicu sve je udure.osiguraci udure,jel neko imao taj slucaj,il pretpostavka sta bi mogao biti kvar
 
vec dva dana imam problem na svom mk3,neznam dali su duga ili kratka svjetla,ustvari ona plava lampa u instrumentalki je prestala da radi,a svjetla frceraju normala.skidao,gledao sijalicu sve je udure.osiguraci udure,jel neko imao taj slucaj,il pretpostavka sta bi mogao biti kvar

Ta sijalica u instrument tabli dobiva + sa rucice dugih svjetala tj. ablendera.. osim sto si gledao sijalicu jesi probao sa drugom... jer nevjerujem da bi sta drugo moglo biti, osim ako ti se negdje zica nije prekinuta..
 
Top