Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Yellow je napisao(la):
Mislio sam originalne ugrađivat, trebao bih vidjeti što mi točno treba da znam kad budem uzimao na otpadu što sve trebam uzet od instalacije i dijelova, da se nebi poslije hvatao za glavu....

A i neznam dali mogu ugraditi kod sebe merc w124


Pa trebo bi moc ubacit. Samo ne znam gdje ima 124 rastavljena, a kamoli sa podizacima. Mozes od drugog auta motor ubacit motor ko motor svaki ce gurat staklo...
A prekidace bi bilo najbolje da narucis org, jer glupo izgleda kad stavis one univerzalne a zavoris onaj dio na vratima.
Procitaj PP
 
Pozz zanima me dali neko od clanova posjeduje ovakva štop svjetla za Golfa IV i da cujem kakvi su utisci pustaju li vodu itd. a evo na sta mislim ;)

http://orientalparts.com/MK5-Jetta-Style-LED-Tail-Light---Golf-MK4-P2177168.aspx
 
Član
Imam pitanje.Na Ford Fiesti mk5 je bilo puno vode u autu,mislio sam da ne moze biti mali hladnjak ali izgleda da jest..Kada ode je li citavo auto pliva?.Mozda je i malo sto su odvodi bili zacepljeni..Je li kada ode mali hladnjak nema grijanja samo..?.Gdje se nalazi u ovog modela i je li ga tesko zamjeniti??
 
Član
Koliko trosi Alfa Romeo 156 1,8 TS? Kakva su inace ova auta jesu skupi za odrzavanje kvarel seovi motori i tako to ;)
 
Član
Zna li ko zasto se stvara vakum u rezervoaru?:icon_question:
Primijetio sam poslednjih dana da se to na Vectri desava.:icon_question:
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Zna li ko zasto se stvara vakum u rezervoaru?:icon_question:
Primijetio sam poslednjih dana da se to na Vectri desava.:icon_question:



Vidi odušna cijev gdje ti je ne smije biti savijena, jer inače ne propušta cirkulaciju benzinskih para, pa se nakon duže vožnje i otvaranja čepa rezervoara čuje ono karakteristično "puf". Kod drugih vozila problem može biti i u neispravnom čepu koji na sebi ima ugrađen odušak, ne znam kako je na vectri riješen taj odušak uglevnom do tog ti je, vjerovatno je od prljavštine ili nečeg zaštopan taj odvod oduška pa ti pravi probleme ...
 
Član
adi187 je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Zna li ko zasto se stvara vakum u rezervoaru?:icon_question:
Primijetio sam poslednjih dana da se to na Vectri desava.:icon_question:



Vidi odušna cijev gdje ti je ne smije biti savijena, jer inače ne propušta cirkulaciju benzinskih para, pa se nakon duže vožnje i otvaranja čepa rezervoara čuje ono karakteristično "puf". Kod drugih vozila problem može biti i u neispravnom čepu koji na sebi ima ugrađen odušak, ne znam kako je na vectri riješen taj odušak uglevnom do tog ti je, vjerovatno je od prljavštine ili nečeg zaštopan taj odvod oduška pa ti pravi probleme ...

E bas tako, cak je i ''uvuklo'' rezervoar pa ja kad sam otvorio puce kao metak i vrati ga na mjesto. Imaju neka crijeva sto idu od rezervoara i jedno je puklo a nista ne curi iz njega. Garant je ono a i nalazi se iza tocka, mozda je puno prljavstine..
 
Član
Evo jedne zagonetke za stručnjake.... imam pioneerov radio s usb-om, i ima 4 izlaza za zvučnike, tako sam i spojio, znači 2 naprijed (tvornička) i 2 nazad (trosistemci čini mi se 200-300w) i u biti muzika svira stvarno dobro, ali pošto sam ja malo frik za glasnom muzikom, imam još neka dva basa koje sam mislio spojiti nazad gdje su mi trosistemci....... e sad... pojačalo sam izgubio, a na basovima nepiše koliko su jaki...

-Mislio sam spojiti baseve direktno sa trosistemaca, hoće li radio to moći podnijeti bez pojačala (pretpostavljam da neće, ali opet da pitam) i hoču li zapalit auto? :D
 
ako ganjas cist zvuk i cist bass bez pojačala ne spajaj moze ti samo crknut player jer ce vuci vise struje nego sto moze podijet ;)
 
Član
ma imao sam neko KAO pojačalo i ekvilajzer (valjda se tako kaže) s displayom i dobro je pokretalo to u prošlom autu, ko zna gdje je se to zagubilo.....
 
Član
da ne otvaram novu temu,pa da pokusam ovdje :

Radi se u pugu 406 ,2.0 hdi ,80 kw ...Danas vozao auto ,ok sve .i krenem kuci upali regualrno ali ne prima fino gasa.vuce ali nije to to .jedva do 3000 nabije i nece dalje i izbacuje gusti crni i bijeli dim.u leri kad dam gas,prvo izbaci crn ,pa zatim bijeli dim.i dok dodje do 3000 obrt,treba mu dosta vremena.

Malo sam guglao ,moze biti da je turbina otisla,da je egr zacepljen.Je li imao neko slicna iskustva ?

I da kazem jos ,kako sam auto kupio,prije 4-5 mjeseci,u drugoj brzini nekad mi primi nekad ne primi gas.Znaci nekad me zakuca kad u drugu prebacim,povuce fino,a nekad sporo nabija .

Hvala .
 
Top