Autobahn i ogranicenja

Autobahn i ogranicenja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
trizex je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Ogranicenje je u EU na 130.km..... samo sto se na autobanu dopusta brzina veca od ove, i tolerise se time sto je manja kontrola, al ako te podere presretac prodaj kucu:):)....mada je to rijetkost al et zna se desit:)

Nije tacno, imas dijelove koji su bas autobahn, i na kojima nema nikakvog ogranicenja.....provjereno iz prve ruke......

DA, ali ne da vozis 200km/h
 

JD.

Član
merdecesW126 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Ogranicenje je u EU na 130.km..... samo sto se na autobanu dopusta brzina veca od ove, i tolerise se time sto je manja kontrola, al ako te podere presretac prodaj kucu:):)....mada je to rijetkost al et zna se desit:)

Nije tacno, imas dijelove koji su bas autobahn, i na kojima nema nikakvog ogranicenja.....provjereno iz prve ruke......

DA, ali ne da vozis 200km/h

pa ako nema ogranicenja onda logicno mozes voziti koliko hoces
 
Član
moj rodjak se non stop vozi tim autobahnovima..istina da ima dionica koje su ogranicene saobracajnim znakom ali isto tako postoje i unlimited dionice...goni koliko mozes..
bmw m5...vozi preko nekih 200 km/h..ali kaze ni ne pomislja da udje u lijevu traku..posto su tu samo bolidi koji samo prozuje i nestanu u daljini :D
 
Početnik
sub3r je napisao(la):
moj rodjak se non stop vozi tim autobahnovima..istina da ima dionica koje su ogranicene saobracajnim znakom ali isto tako postoje i unlimited dionice...goni koliko mozes..
bmw m5...vozi preko nekih 200 km/h..ali kaze ni ne pomislja da udje u lijevu traku..posto su tu samo bolidi koji samo prozuje i nestanu u daljini :D

200:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
ma zar je to moguce
 
BHT Ovisnik
mi smo od hamburga do austrije sve nekih 180-200 isli,prebacis se u ljevu traku ako prestizes i opet nazad i nitko ti nece nista,ako ima znak za ogranicenje postuj ga i opet kasnije goni,bitno je da ne pravis probleme na autobahnu jer tek onda moze bit belaja
 
Član
vecinom nema ali ima dijelova gdje ima i pise koliko je..to ti je najvise kod petlji...znam iso sam sa tetkom u svedsku i kroz njemacku covjek ispod 220 nije spusto...al vec austrija ili danska polako se islo jer je ogranicenje bilo 130 al mi smo isli 160...
 

MTR

Član
Preporucena brzina je inace 130-160 , ali na vecini dionica nema striktnog ogranicenja , pratis znakove na autoputu , pocesto ako je kisa ogranice na 130 pa na 110 ponekad i na 60 , sve zavisi od stanja na cesti i procjene operatora koji kontrolise pojedine dionice . Neko je vec napisao da cak i u srednjoj si spor-istina , krajnja traka je za 230 + i ne ulazis ako ti je auto truba .

Medjutim ako si poblesav na volanu tipa : prestrojavanje kroz tri trake , sveranje , prestizanje s ljeva , bacanje opusaka i limenki kroz prozor itd itd ,posalju patrolu za tobom , pobjec NE MOZES ( imaju kamere na svakom iskljucnom mostu tako da... ) , zamaskirani RS4 , M3 , Carrere , i ostala ekipa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top