Auto se ugasilo po treci put...

Auto se ugasilo po treci put...

Član
Passat 6 1.9tdi 2005 god
Problemi: Prije dva mjeseca sam ga vozio i ugasio mi se u voznji, zatim on vergla ali nece da upali, jedva je upalio mozda iz 20 put...
Onda sam ga vozio opet jedno 5 dana i opet ista stvar stim sto ga vise nisam mogao upaliti majstor mi rekao da je do dizni uradili reparaciju istih.
Poslije toga ja vozim auto i vrsim zamjenu filtera goriva kod majstora i nece da upali isto vergla, majstor izvadio pumpu goriva te je vratio i ne zuji tj ne cuje se da radi, onda je kao posumnjao u nju i kuckao je malo i naravno proradila, kupio sam novu pumpu i stavio. Poslije toga vozim ga 20 dana i radi auto na leru, ja krecem prvom nekih 20km/h samo se gasi auto, pokusam da ga upalim nece, odslepamo ga majstoru on skinuo dva crijeva sa pumpe goriva koja se nalazi ispod zadnjeg sjedista i navodno opet vratio auto upalilo, on mi kaze da se maklo u stranu malo crijevo i da je povukao zraka, to mi je sumnjivo i prvi drugi pa sad i treci put da mi se ovo isto desava, ja neznam zasto se ovo desava po treci put auto totalno nesigurno... moram napomenuti da kad auto radi na 850rpm dodam gas na 1000rpm i on pocne podrhtavati isto i kad pustim gas, dok ponovo dodam na 2krpm i onda se to vise ne desava pa neznam zasto je ovo ovako i zasto me toliko zeza a niko nezna sta bi moglo biti sve nekakva nagadjanja a resenja nigdje, mogu ostati bilo gdje u defektu nazalost.
 
Super Moderator
meni samo nije jasno sto 4 teme otvaras? sto ne pises sve u jednu temu? sad ja moram pola sata sastavljat sve to da se forum ne zatrpava
 
Član
Ne prebacuje ti dovoljno goriva u motor. Senzore pritiska provjeri i elektricaru. Da pogleda "elektroniku" koja je zaduzena za prebacivanje goriva u motor. Isti problem sam imao
 
Član
Isti problem mi je imao rođak na b6 ali kod njega je 1.9 . Kaze otisla mu "ajnspric" pumpa . To mu zamjenili u servisu i od tada nema problema .
 
Top