Auto se sam otkljucava i zakljucava (citroen)

Auto se sam otkljucava i zakljucava (citroen)

Član
Poz ekipa,imam problem,veceras automobil odjednom krenuo da se sam otkljucava i zakljucava...
jel neko imao isti (slican) problem i kako je rjesio jer mi previse cupa zivce a nemam kad odvesti auto kod mehanicara...znaci ludim...?

ako se neko bolje kuzi u citroena neka makar kaze postoji li mogucnost da skroz ugasim centralno,pere me da to nije normalno...

citroen saxo,2002

:icon_mad:
 
Član
RE: Autol se sam otkljucava i zakljucava (citroen)

Ili ti je otišao senzor/sklopka koja centralnoj govori da vrata nisu/jesu zatvorena.
 
Član
u mene je na focusu slican problem samo ja kad otkljucam desi se za 3-4sek opet zakljuca,kad otkljucam brzo otvorim vrata i iznutra onu kvakicu 3-4 puta otvorim-zatvorim i proradi,ja sam po stranim forumima nasao da je to u fordova mana po zimi da se to desava,i u mene je ljeti sve ok radi al zimi zeza,pa mozda imas isti problem :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Autol se sam otkljucava i zakljucava (citroen)

fandjo30 je napisao(la):
neka vrata ti nisu dobro zatvorena

pa nevjerujem da je tolki levat da je otvorio temu na forumu prije nego sto je provjerio sva vrata jesu zatvorena.. :icon_smile:
 
Član
RE: Autol se sam otkljucava i zakljucava (citroen)

VV-Driver je napisao(la):
fandjo30 je napisao(la):
neka vrata ti nisu dobro zatvorena

pa nevjerujem da je tolki levat da je otvorio temu na forumu prije nego sto je provjerio sva vrata jesu zatvorena.. :icon_smile:

Bravo :lol:

U svakom slucaju hvala svima,evo danas sam pokusao sve..

frka je sto nemam šeme od osiguraca,ne znam koji osigurac je od toga da pokusam iskljuciti...
druga stvar, cujem relej negdje štekće al ne mogu ga nikako locirati pa ako neko zna nek pomaze...:icon_question:

belaj...isicpacu ga :lol:
 
Top