Auto praone - Tuzla

Auto praone - Tuzla

Član
U principu sve su praonice bezveze ... ja operem nekad kod merkatora ... kad je man tek otvorio praonicu isao sam cesto posto poznajem vlasnika i bio je ... boli glava ... imao onih hemikalija koristio raznih onih tecnosti vrijedilo je pranje 10 maraka ... medjutim sad je klasika ... jelenska od 100 godina i mrljaj ...

Ali je cinjenica jedno da su u TZ praonice preskupe ... u Zivinicama, Lukavcu mozes auto vrlo dobro oprati za 4-5 KM
 
Samousluzna zakon. DJUG auto napravio odlican potez instaliranjem samousluzne praonice sa 3 punkta. Nije mi mrsko ni do Lukavca potegnuti da operem sam sebi auto.
 
Super Moderator
Sto se tice samousluznih najbolja na kojoj sam prao je u travniku. Nova je, sve radi super. U sarajevu sam na 5 razlicitih prao ni blizu nisu kao ova, razocarale me. Kod nas je kompletno pranje 5KM, a ja na samousluznoj znam i 10 potrosit :lol:
 

OmO

Član
Ja cekam dan kad ce biti u Tuzli samousluzna, prao sam u Doboju na samousluznoj i super operem auto. Nadam se da ce i kod nas uskoro biti neka..
 
Član
daki je napisao(la):
Ja perem redovno na onoj kod hametove pijace, kad ides od sjenjaka prema magistrali prva na lijevu stranu ;)

Moja preporuka takodjerr ;);) i dobri su oni ispod OMW-a preko puta Mercatora
 
Top