Auto otpad sa starijim autima u BiH (RENAULT 4 konkretno)

Auto otpad sa starijim autima u BiH (RENAULT 4 konkretno)

Član
Ima li u BiH (radije okolica Sarajeva ali eto...) neki otpad sa starijim autima. Recimo treba mi konkretno Renault 4, trazim par dijelova pa eto...

Znam za par Renault 4 na putu prema Vitezu...

Zanima me ima li jos negdje, po otpadima, u nekim zabacenim dijelovima itd...

Hvala na pomoci ;)
 
BHT Ovisnik
ja imam mescini na katu stakala od njega i sofersajbe sto mi je ostalo od njega, mozda i stope, a za otpad neznam:D
 
Super Moderator
Ja znam jedino onaj sto si ti rekao na putu prema vitezu tj tamo na skretanju za kiseljak.. Mada i on je oslabio sa dijelovima kako sam primjetio, pa je bolje da ga prvo nazoves da ne ides bezveze
 
Član
Bila je jedna četvorka na otpadu Papić, to ti je prije Viteza (a prođe se skretanje za Busovaču i Kiseljak) s lijeve strane....ali možda je sada već i nema.
 
Član
imas na malti reno 4 turbo, pokriven ceradom,. pored njega je jos jedan velika nalja gt izbusene gume i prozor razbijen tip je za turba trazio 5000 tisuca sunaca mu .,,., al kako sam cuo da je ohladio pa je mozda spustio cjenu
 
Član
Hvala vam ljudi na pomoci ;) Ako jos neko zna da negdje stoji neki, posebno ako je TL model (kromirani detalji na njemu) javite molim vas :icon_smile:

Par vas ima pm. pa provjerite ;)
 
Član
Joj moj djed imao 2 komada plavi bio sa krom lajsnama i crveni al bacio na odpad.da sam znao dace nekom trebat rekao bi da nebaca u staro zeljezo


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
 
Član
Evo da vam pokazem moj Reno 4 ;)

Ljudi u Sarajevu ga ovih dana mogu cesce vidjeti na cesti... Puno truda, znoja, rada, novca i ljubavi je ulozeno u njega :123: Nadam se da vam se svidja ;);)



DSC_0045_zps4b02993c.jpg



DSC_0077_zps21253da9.jpg



DSC_0140_zps293995a8.jpg



DSC_0179_zpsceab192a.jpg



dsc0010bn.jpg
 
Član
stefan je napisao(la):
otvori novu temu pa predstavi auto, fino izgleda ;)


Kasnije nekada dok sve fino sa slikama uredim...

Veliki je projekat bio, na par drugih foruma se moglo vidjeti... Ima toga tona sta se sve radilo ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Danas sam te vidio na Sedreniku,fino autic izgleda ;)


Danas sam na Sedreniku imao problema sa zacepljenom diznom :icon_biggrin::icon_biggrin: Rijeseno sve na srecu :cool::cool:

Ako me vidis a cesto sam gore masi, sviraj pa da se upoznamo ;)
 
Član
Jedan BUMP ovdje.

Ako negdje na nekom auto otpadu ili negdje vidite Reno 4 jos ako je TL model (NEMA onu veliku instrument tablu i NEMA naslone za glavu) javite.

Kupio bih jednog za rezervnih dijelova pa... Ima toga puno u Hercegovini i oko Banja Luke pa eto pogledajte malo. Castim ;)
 
Top