Auto emisije

Auto emisije

Član
Leon cupra: Kada pogledaš većinu njegovih emisija, pročitaš par njegovih knjiga javi se. Humor na stranu, malo je novinara koji mogu odraditi test kao Clarkson. Naravno da je top gear emisija zabavnog karaktera. Nekome su oni skupina zabavnih šarlatana, meni su jako dobri auto novinari koji mogu prenijeti utisak o nekom autu kao nitko drugi. Njihova velika karizma i odličan humor su samo dio toga. Za ljude koji to ne kuže ili ne shvataju su sasvim dovoljne obične auto emisije sa dosadnim voditeljima i surovim podatcima. Da bi stvorio sliku o nekom autu je potrebno pogledati par testova različitih novinara. Naravno da gledam i ostale auto emisije, no samo epizode top geara sa užitkom pogledam po nekoliko puta. Auto industriju aktivno pratim 9-10 godina.

Nije mi ništa čudno da ti top gear ne paše. Da bi bio pravi fan moraš biti osoba prosječne inteligencije. Za tebe je ipak previše da razlučiš običnu zayebanciju sa pravom porukom njihovih testova. O tvom nivou sam sve rekao na tvojoj reputaciji. Ne obraćaj mi se više s tim debilnim komentarima. Osjećam se kao da komuniciram sa retardiranom osobom.

p.s. MOLIO BIH MODERATORE DA NE DIRAJU MOJ POST:D
 
joj jest laklo uvrjedit ovog zelu....evo osjecam se i ja da komuniciram sa jako ne-inteligentnom osobom (i osjetljivom) i uvrjedljivom....jel to bio copy and paste komentar sa nekog drugog foruma posto sumnjam u ovako dobro srocen odbranbeni text top geara hm..
krenimo redom , a sta ti vidis u poruci za x6? sl? rr? da je auto uvjek najbrze? (od voza , aviona , helikoptera?) i jos brdo segmenata .nelogicninh. sad mi je jasno kakvim osobama pase COCKSON...bas takvim Cocks kao tebi.
mislis stvarbo da si najpametniji ovdje i sto ti si maltene p. ovdje i slazu se s tobom.
a ja bi molio moderatra da malo spuste ovog gti-ja , leti visoko , kao i top gear. i cockson.
i joj nemoj molim te da si ti cito njegove knjige...nemoj to molim te...iso sam i ja juce u tunis okupo se u moru s ajkulom i vratio se u istom danu. daj ba halo
 
Član
Ne svidja ti se, stisni X i uredu je!
Nama se svidja a ti je nemoras nikad ni pregledati! ;)
 
Član
leoncupra je napisao(la):
joj jest laklo uvrjedit ovog zelu....evo osjecam se i ja da komuniciram sa jako ne-inteligentnom osobom (i osjetljivom) i uvrjedljivom....jel to bio copy and paste komentar sa nekog drugog foruma posto sumnjam u ovako dobro srocen odbranbeni text top geara hm..
krenimo redom , a sta ti vidis u poruci za x6? sl? rr? da je auto uvjek najbrze? (od voza , aviona , helikoptera?) i jos brdo segmenata .nelogicninh. sad mi je jasno kakvim osobama pase COCKSON...bas takvim Cocks kao tebi.
mislis stvarbo da si najpametniji ovdje i sto ti si maltene p. ovdje i slazu se s tobom.
a ja bi molio moderatra da malo spuste ovog gti-ja , leti visoko , kao i top gear. i cockson.
i joj nemoj molim te da si ti cito njegove knjige...nemoj to molim te...iso sam i ja juce u tunis okupo se u moru s ajkulom i vratio se u istom danu. daj ba halo

:lol::lol:

Ništa ti ne kontaš. Učini svijetu uslugu i skoči sa zgrade. Šteta zraka koji udišeš.
 
kontas ti vidim i dalje se ljutis i crven si ko paprika vjerovatno..haj nema veze...ohladices se uz pezo a ja cu se lozit na cocksona i pokusat ga skontat kao svemocni dji ti aj.

il mozda da probam procitat koji clarkson kjnigu sorry cockson , mozda skontam onda i tebe. mhm
al mi moras poslat jer ih ja nemam. haj pliz gti
 
Član
<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NCNoYAxJX78&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NCNoYAxJX78&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>

Stižu nove epizode:icon_biggrin:

Evo malo da zamiriše:D
 
Član
<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ji9V2nfu-20&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ji9V2nfu-20&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>

:D
 
Član
Ehe Zela, imas ono za ono tj. ext harddisk da mi snimis ove epizode ako imas na kompjuteru ili sve sto imas:icon_biggrin: pa mi poneses. Gledao sam vecinu ali nemam nista u arhivi, a valja cekat da se sve poskida ... hajd ja častim:cool:
 
Član
Jel' mi moze neko stavit' ovdje link od prve epizode 17-e sezone, meni nesto nece da otvori. Znaci ono standardna kvaliteta.
 
Član
Evo linka za download (torrenti) KLIK
Inace, sve epizode u SD i HD kvaliteti se mogu skinuti sa www.finalgear.com
 
Top