Auto alarm

Auto alarm

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mozeli neko dami kaze gdje se u Sarajevu ima da ugradi auto alarm i kolike su cijene.Na autu vec ima centralna brava , pa ocu da nabavim daljinsko otkljucavanje tj alarm !!! HVALA !!
 
Član
zavisi koji hoces , imas cobru za 400KM, imas po 180KM i tako do 600KM sa pajdzerom. ako te zanima vise javi se, da ti dam broj od momka Ismar se zove
 
Član
Kod Ismara ti je centralna + "neki" alarm oko 180KM, zavisno od komplikacija oko ugradnje, sto znaci da bi samo dodavanje alarma na postojecu centralnu trebalo biti jeftinije.

061276312, nazovi i pitaj
 
Član
imas cobra alarme ugradjuje ih komel elektronik centar evo ti brojevi tel. i adrese
205-703 Elektronik Centar 1  MARŠALA TITA 29
653-526 Elektronik Centar 2  MARŠALA TITA 1
716-385 Servisiranje Autoklima  VELIKA DRVETA 2

ove escalibur alarme ugradjuje struja na velesicima evo ti i njegov broj 061 185 069

ima jos u sklopu strojerada neka firma isto ugradjuje neke alarme e sad ne znam jesu li i dalje dole
a ove neke jeftine alarme kineske i slicno ti nebi preporucio ipak se to kopca na elektroniku i stavlja se blokada moze se desiti da ode alarm pa da ne mognes uci i upaliti auto mada ima dosta ljudi da i te alarme ugrade pa budu prezadovoljni :cool:
 
Član
ali ipak hvala na pomoci , zvacu , ali pomeni je najbolja Cobra cuo sam jos neke kako je preporucuju , sad neznam za cijene
 
Član
u pitanju je daci logan :) I Deyo pa naravno dasam se prestavio pa pored 170 postova valjda bi neko primijetio dase nisam prestavio :p
 
Član
Cobra, nakon 5 godina sam promijenio bateriju u daljinskom, reprogramirao za 10 sekundi, i sve fercera normalno :)
 
Član
Deyo je napisao(la):
Cobra, a i MetaSystem ti nije nimalo loš a jeftiniji (doduše zavisi od modela). Og1, ma nemogu da nađem gdje si se predstavio :) Sretno.

ma jesam potrazi a ako nema onda izbrisano , ali evo ovo ti je moj merdo pogledaj ga :icon_biggrin::icon_biggrin::lol:
 
Član
super sto si se odlucio za ismara ali ja bi ti preporucio escalibur , pogledaj kod ismara kakav je i sta pa vidi sa njim , a vidi i sta ti on preporuci
 
Član
Koliko je skuplji taj escalibur ? Mislim da mu za Logan-a i ne treba bolji od Cobrinog. Moj savjet je da ne stavlja shock senzore, iako se moze podesavati osjetljivost, neko ce ti namjerno udariti auto ne bi li aktivirao alarm, ultrazvucni su sasvim dovoljnio :)
 
Član
ma i sami znate dase to auto ne krade pa zato nista pretjerano , eto samo da ima daljinsko otkljucavanje a alram inije bitan.
 
Član
Kad smo vec kod Accenta, danas sam mogao "dobiti" jednog Coupea, razbijen samo desni prozor, nema akumulatora, ali bi se sve dalo srediti za neku milju... al et, valjda bio baksuzan, i stari nije dao, a bas mi se svidio :(

I ako se vec odlucis za Cobru, potrudi se da ti sirenu stavi negdje blize maski auta, jer, se bar kod mene od izolacije ne cuje pretjerano glasno, a kad se digne hauba, ludnica prava :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top